Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar egymás után szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egymás után szexet?

Figyelt kérdés
Ha már kb 2-3x is elment a pasi de még ezek után is szexelni akar, hogy és miért?
2018. aug. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a libidója :)
2018. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet kívan ?
2018. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert k...vara kanos
2018. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem eligited ki rendesen, vagy o a b.alfasz. Egy normal szex is 1-1.5 ora megallas nelkul, utana felkelni nem akarok az agybol, nem hogy szexelni...
2018. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szexuális vonzalom nem szűnik meg a kielégüléssel ha a csaj nagyon jó és szép nő. Ha ezt a vágyát a férfinak a férfi teste ki is szolgálja az egy nagyon szerencsés eset. Viszont ha a csaj ezt sokallja akkor a férfi hozzáértésére némi árnyék vetül....

Én egyszer megyek el az asszony kb 3-4x. Régebben amikor olyan nővel voltam aki iszonyat mód izgatott, azzal 3-4x is el tudtam menni míg a csaj kb 10x ment el de az kb 5-6 órás dolog volt és az utolsó elélvezés már csak olyan "nem rossz" volt. A csaj testének csodálata sokat tett hozzá, de ezt egyik csajom sem sokallta. Ha te sokallod akkor nem kaphatsz valami jó élvezetet...

35F

2018. aug. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!