Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív/domináns szerepcse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív/domináns szerepcsere? Hogyan?

Figyelt kérdés

A kapcsolatom én vagyok az alárendelt (nő) a párom meg a domináns. Eddig ez a szexben kielégítő volt mindkettőnk számára érzelmileg és testileg is, de mostanában rendre felhozza, hogy legyek én a domináns. Szeretném megadni neki, amire vágyik, de nem tudom lelkileg helyre rakni magamban azt, hogy az akihez pont hogy alárendelt/gyenge szerepem miatt ragaszkodom, és teszek még neki mindent, amit kér, az most ezt várja tőlem.


Legyszives az válaszoljon, aki felfogja, hogy ez micsoda, és nem tör elő belőle a tudatlanság okozta feminizmus. Köszi.


2018. aug. 10. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyetek be valami "hentes" csajt, aki a szemed láttára elintézi a párod és közben akár még te is szolgálhatod a nőt és kettőtöket uralna. Te lennél a dupla alárendelt míg a párod csak a nőnek lenne alárendelve.
2018. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én végig néznem, ha ő azt kérné, de ez nem az amire ő vágyik :/
2018. aug. 10. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Gyakorolj rajtam szex nélkül hogy menjen:)

Akár úgy hogy ő nézi. Biztosan neki is tetszene az ötlet.

2018. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, tetszene neki, de az úgy megint más. Mert ha ő azt kéri, hogy tegyem meg, megtenném, érted? Mert ő azt mondta. Tehát végeredményben még mindig én vagyokok alárendelve.
2018. aug. 10. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Neki ugy tunik egy switch csajra van szuksege. Az aki szubmissziv, az is marad, aki pedig dominans, az is. A switch egy kulon kategoria. Egy sub nem lesz kepes arra, hogy switch legyen, meg akkor sem ha pszichologiailag belefer a parod maximalis kielegitesenek kategoriajaba.

Csak azert csinalni, h neki jo legyen az nem ugyanaz, mint azert csinalni, mert neked is jo. Nagyon egyszeru a kerdesre a valasz. Legyen szives eldonteni, hogy mi a lofa.t akar - nem toled - hanem sajat magatol. Azert mert egy szub majdnem mindenre kepes, az nem azt jelenti, hogy olyan mint egy gyurma, ergo epp az aktualis igenyeire tud formalni. Egy szub az szub. Ez van legyen szives vagy eszerint elni, vagy ha ez keves neki, akkor tovabblepni. Ugy gondolom, hogy azok, akiknek bizonyos idonyi dominencia utan elojon egy switch vagyuk, azok csak bontogatjak a szarnyaikat, ahelyett, hogy buszken repulnenek, mint egy sas. Mondom en ezt dominans pasikent, 32 evesen.

2018. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De uramisten ha úgy alakul akkor hogy engedjem el? Bele se tudok gondolni. Gyakorlatilag rajta múlik hogy bezuhanok e a szakadékba vagy sem.
2018. aug. 10. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor tekintsd ugy hogy ez az o kivansaga.

Oltozz be dominanak, csattints rajta az ostorral es parancsold meg hogy elegitsen ki!

2018. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, na ez a része nem egyszerű, hiába hangzik annak, ha egyszer alárendeltként gondolkodsz és élsz.
2018. aug. 11. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor oltozz dominanak es ugy mutatkozz elotte. Ez meg megy, nem?
2018. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bármit felveszek amit kér, de én nem tudom bantani, hiába kéri akár ordítva is.
2018. aug. 11. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!