Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy sexkapcsiban az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sexkapcsiban az elso par alkalommal leszerepelnetek a sexben a csaj elott keresnetek meg?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Inkább megtanulnám leírni a szex szót helyesen. Meg az összes többit is.
2018. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A kerdes nem ez volt kedves elso.

Telefonrol vagyok,bocsanat az ekezetekert.

2018. aug. 10. 17:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Itt nem csak az ékezetekkel van gond! Amúgy nem tudom mert még soha nem égtem be. Nem vagyok ilyen béna. Talán nem állt fel a cerka?
2018. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én tuti nem keresném, két esélyt adnék esetleg, ha addig nem jön össze semmi, akkor valószínű másik pasi után néznék.
2018. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a legtöbb pasi olyan gyáva, hogy az első alkalommal elmenekül, ha "leszerepel", és ez általában őt jobban zavarja, mint a nőt... mert bántja a hiúságát.
2018. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is telefonról vagyok birka!
2018. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy a kérdésre válaszoltatok. :)
2018. aug. 10. 20:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Aha. Szóval a telefonodon nincs ékezet, ezért írod a "szex" szót "sex"-nek, és ezért nincs vessző sem, meg normális mondatszerkezet sem...

Nem a telefon miatt kéne bocsánatot kérni, hanem az üres fejed miatt...


Hogy lehet férfiként leszerepelni egy szexkapcsolatban?! Ha nem állt fel neki, akkor büdös vagy, ronda vagy, vagy feltűnt neki a kiábrándító butaságod. Ha meg felállt, de nem élvezett el, akkor béna vagy az ágyban. Ha felállt neki, és el is ment, akkor nincs probléma, hisz elérte amit akart: megdöntött egy idióta, ingyen k..urvát.

2018. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. A férfi vagyok. És igen,nem úgy jött össze a dolog ahogy szerettem volna. De azért köszi mindenkinek a kedves hozzászólásokat. ;)
2018. aug. 10. 22:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Férfi vagy, és azt írod, hogy "szexkapcsiban?" :DDDD Jáááj... :DDD
2018. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!