Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Amikor ismerkedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Amikor ismerkedtek egy pasival, akkor már nagyjából érzitek, hogy nagy, közepes vagy kicsi-e az illető pénisze?

Figyelt kérdés

Én elég sok péniszt láttam már életemben, mert egyrészt biszex vagyok, másrészt sokat sportoltam és mivel nem vagyok szégyenlős elég sok srác lomposát láttam már a zuhany alatt. Amit eddig tapasztaltam:

* A magasabb pasiknak általánosságban véve nagyobb szerszáma van.

* A tipikus sportosan mackós, vízilabda alkatúaknak ill. a nagyon magas szálkás/sportosan cingár pasiknak kifejezetten hosszú (min. 18-20) és izmos vastag farka van.

* A hozzám hasonló alacsony és sovány srácoknak szinte mindig vékony pénisze van ill. legtöbbször rövid is.

* Akiknek az átlagtól nagyobb markáns vonású kezük van, azoknak is legtöbbször min. 16-17 hosszú a farka, vastagságra pedig sosem vékony.

* Illetve a töpszli, aránytalan alkatú (rendszerint nem magas) pasiknak - különösen ha nincsenek férfias arcvonásaik pl. markáns állkapocs vagy kicsi orruk van - akkor nekik is szintén nem éppen imponáló a méretük.

Nem tudom, hogy ti - tapasztaltabb csajok - mit gondoltok és eddigi kapcsolataitok során mit tapasztaltatok, de gondolom, amikor ismerkedtek egy adott pasival, akkor mindig eljátszogattok a gondolattal, hogy amikor - tegyük fel minden klappol köztetek - lekerül a boxer az illetőről mi fog majd benneteket fogadni az ágyban, hiszen mint tudjuk nektek fontos a méret és ezért gondolom, hogy már egy adott ponton, amikor nagyon tetszik a pasi és esetleg szexen gondolkoztok, szeretnétek előre tudni.



2018. aug. 10. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem szoktam.


Ilyenekről tipikusan a pasik szoktak filózni, azok közül is többnyire a melegek.

2018. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
5%
Érzik? Tudják. Így keresik.
2018. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ja. Messziről megērzem, ha nagy farkú pasi van a közelemben.
2018. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem, a csajok nem szoktak. Inkább a meleg kategóriába írd.


Azért az "izmos faroknál" felröhögtem. :D

2018. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
Ma mar kuldenek kepet a farkukrol is. Jobb,mint szex kezdetenel vetkozes utan elkuldeni,mert kicsi.
2018. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
#1-eshez csatlakozom, minket ez rohadtul nem érdekel.:D
2018. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2018. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

"mi fog majd benneteket fogadni az ágyban, hiszen mint tudjuk nektek fontos a méret és ezért gondolom, hogy már egy adott ponton, amikor nagyon tetszik a pasi és esetleg szexen gondolkoztok, szeretnétek előre tudni."


Mint tudjuk? Ezek szerint nem tudjátok. Az, hogy mi fogad az ágyban nem csak abból áll, hogy mekkora a kolbász. Sőt, számomra (és a nők többségének is) ez egy teljesen elhanyagolható szempont. Ha egy férfi ügyes, anélkül is többszörös orgazmust tud okozni, hogy letolná a gatyáját. Ha csak nyomkodja ki-be, akkor meg teljesen mindegy (bár ilyenkor az átlag feletti méret még fáj is). Ha nem vagyunk egymásra hangolódva, ha nem figyel oda rám, ha nem kívánom, akkor lehet akármilyen csoda szerszáma, nem fogom élvezni.


Ha tetszik egy pasi és a szexről fantáziálok, akkor sem a farokméret az első gondolatom. Hanem az, hogy hogy nézhet ki összességében, milyen az illata, hogyan ér hozzám, stb. Soha nem szoktam ismerkedés közben azon filózni, hogy mekkora. Nem is érdekel különösebben, mert nem ettől függ, hogy milyen lesz vele a szex.


Szerintem is inkább a pasik szokása, hogy ez alapján ítélik meg magukat.

2018. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

"hiszen mint tudjuk nektek fontos a méret" hiszen mint tudjuk, NEKTEK fontos a méret, nem nekünk, nőknek.

egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak: nem gondolkozok azon, hogy kinek mekkora, de személyiségből általában le lehet venni többé-kevésbé. ha egy pasi pl nagyon visszahúzódó, annak általában kicsi a farka, és fordítva. ha magabiztos, akkor átlagos, vagy az átlagtól nagyobb. és ez pont azért van, mert titeket annyira érdekel, hogy mekkora a farkatok, hogy eszerint van, vagy nincs önbizalmatok... 20/N

2018. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
Kismonyúak hogy tapsolnak a piros kezekkel. Háhá
2018. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!