Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így ciki lenne örömlányhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ciki lenne örömlányhoz menni? (Hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé reménytelennek tűnik számomra a komoly kapcsolat.


Mindig is volt bennem egy feszültség, ha közeledni akartam egy nőhöz, mert sajnos gond van a hörgőimmel, és néha elég kellemetlen, gyulladt szag jön fel belőlük, ami én már nem mindig veszek észre. Gyermekkoromtól fennáll ez a probléma, az úszással és 2-3 évente tengerparton eltöltött "kúrával" valamelyest már javult a helyzet, de sajnos ez nem fog elmúlni.


A tőlem 20-25 évvel idősebb nők mindig bókolnak, hogy helyes, jóképű pasi vagyok, de a korombeli nők és a korban hozzám illőként fiatalabbak 99%-ban elutasítóak. A szüzességemet is 25 évesen egy 58 éves nővel vesztettem el egy buliban, bár nem nagyon volt élmény, mert egyikünk sem volt már szomjas.


Sajnos különböző műtétek miatt csak az úszás és az evezés maradt, mint sportlehetőség (konditerem, TRX elsők közt kilőve), ami annyira nem is baj, mert mindkettőt szeretem és a tüdőfunkciókra is ez van a legjobb hatással, főleg az előbbi. Viszont ezáltal nem vagyok egy kockahasú, kigyúrt férfi, ez tény.


Már elmúltam 30, de még nem volt pár hónapos kapcsolatom sem. Tény, hogy nem születtem milliomos családba, de igyekszek úgy helyezkedni, hogy az átlag fölött keressek, ami sikerül is szerencsére. Sajnos a saját szakmámban nem tudok elhelyezkedni, mert mindenhol a szakmai tapasztalat hiányára hivatkoznak, vagy olyan kevés fizetést akartak adni, hogy amellett éhen halni sem lehet. Más szférában szerencsére van mögöttem 14 év munkatapasztalat, így abban dolgozom jelenleg is (ők kerestek meg), de most kaptam egy ajánlatot más helyről, így 5 hónap után úgy néz ki újra váltok, mert jobbnak ígérkezik az új hely.


Csak egy kis régi, 18 éves egérkamionom van, de nekem az autó kb. a második dolog, először a saját lakás projectbe szeretnék belefogni, hogy ne az ablakon szórjam ki a havi 140-et albira (Budapest), hanem esetleg a sajátomat fizessem.


Tengerpartra próbálok már csak a tüdőm miatt is eljutni minden 2. évben, de nyilván nem repülővel megyek, hanem busszal. Tudom, hogy ez elég ciki, de ez van.


Szóval elég reménytelen a komoly kapcsolat, mert nincs meg hozzá az az 5-7 millás biztos háttértartalék, amivel bele lehetne vágni egy párkapcsolatba.

Sajnos tapasztalataim szerint ugyanis ez a belépő szint hozzá. Több randin is megkaptam, hogy előbb normális autót meg saját lakást mutassak fel, aztán akarjak barátnőt.

Egyik ismerősöm tavaly nálam húzta meg magát 3 hétig, mikor felköltöztek barátnőjével munka miatt a fővárosba, és a lány 7 év után azzal tette ki: "Itt már találok nálad jobb partit is... Mehetsz!"

Szóval az ismerősi körben sem tudok felmutatni nagy sikereket, igaz, egyik haver már megházasodott, de neki szülei és nagyszülei megvették a házat meg németből egy nem kis kategóriás autót. A felesége is csak annyit mondott, hogy az albérlet ciki, meg a kocsi is. Előbb legyen normális kocsi meg ház, aztán akarjak nőt. Terveztünk közös utat tengerhez, de nem jött össze, mert ő nem zötykölődik buszon másfél napot, ha nem repülőre foglal haver, ő el se indul. :(


Egy szó, mint száz, a kapcsolathoz nincs meg a kellő egzisztenciám plusz a tüdőbetegségemet nem hiszem, hogy tudná tolerálni egy nő.


Viszont kövezzetek meg érte, én is vágyok a szexre, vágyok a testiségre.

Érdemes lenne ezért örömlányhoz menni? Ahogy olvasgattam, egész baráti árakon megy, nem lenne tétel havi 2-3 alkalom sem.


Minden választ köszönök előre is, ha a normális keretek közül való!



#vágyakozás #örömlány #kielégülés #reménytelen párkapcsolat
2018. aug. 10. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Te csak indokokat keresel arra miért nem akarsz bevállalni egy barátnőt. Félsz a kudarctól az ágyban mert nincs tapasztalatod.

Ha másképp nem megy hát menj el egy két örömlányhoz.

2018. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 folytatom

Mi történhet. Végre megérzed a punci izét és lesz egy kis önbizalmad, hogy voltál már néhányszor nővel.

Rosszabb esetben folytatod a lelkizést hogy neked még a k..va is mondja hogy fáj a feje.

2018. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te azt mondod, hogy az emberek 90%-ának kb. harminc éves kora előtt nem lehet párkapcsolata. Ugyanis a mai viszonyok között egy ember egyedül, átlag fizetéssel ennyi idő alatt kapar össze egy házra valót. Mesélj még...


A tüdőbajod meg a te saját hülyeséged. Azt mondod, hogy a tengertől javul. Na, vajon miért? Elárulom, hogy a sós levegő az oka.

A panaszkodás helyett inkább beírnád a google-ba, hogy "Budapest sóbarlang", heti egyszer elmennél és az rendben tartaná a betegséged.


Te csak kifogásokat keresel, mert idióta vagy.

2018. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

,,5-7 millás biztos háttértartalék". Tessék?:D

Ahhoz, hogy legyen párkapcsolatod, szerinted milliók kellenek?

Az albérlet mióta gáz?

Nagyon érdekes emberekkel lehetsz körülvéve, ha ezt látod.

Nyilván van aki a pénzre utazik, meg a felszín számít neki, de a legtöbb ember nem ilyen.

Hidd el, ha valaki beléd szeretne, le se szarná, hogy nincs saját lakásod, nem limuzinnal jársz, illetve a betegséged se érdekelné... Engem pl. ez soha nem érdekelt.

Ha van munkád, az eleve jó pont, hiszen nem akarod eltartatni magadat valakivel, kezdesz valamit magaddal.

Az úszás nagyon jó sport, rengetegen még a sport szótól is rosszul vannak, nehogy már az legyen a bajod, hogy nem kockahasad van.:D

De egyet kell értenem az előttem szólókkal, ne keresd a kifogásokat, hanem tegyél azért, hogy legyen párod, ismerkedj.

Nem hiszem, hogy prostikhoz kellene járnod, ha egyszer gyakorlatilag csak össze kellene szedned magad, aztán lenne esélyed a nőknél.

2018. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ember... most írjam le én is, hogy csak kifogásokat gyártasz?


Azon elhűltem, hogy egy kapcsolathoz milliók kellenek... jézusom. Te nagyon buta vagy. Mintha a párkapcsolat valami tárgy lenne, amihez az előleg 5 millió és ha hazavitted, a többit majd utána fizeted.

Sok felszínes p..csa van, akinek ez a fontos. Kérdem én: miért egy ilyen nő kell neked? Miért nem egy értelmes nő, aki ezeket lesz#rja? Ha meg egy p..csa kell neked, akkor meg fogd be és gyűjts pénzt, de izibe!


A betegséged számodra szörnyű lehet, de mások milyen betegségben szenvednek és mégis találtak párt!

Én megértem, hogy neked ez akadálynak tűnik, de a dolog talán koránt sem olyan vészes, mint amilyennek te gondolod. Tessék kilépni a komfortzónából!


A leírásod alapján aktív férfi vagy, aki tesz a saját megélhetéséért. Csak ezen a gyerekes felfogáson kell javítani.


Tessék ismerkedni! Nem csak a p..csákkal, hanem NŐKkel is! És akkor lehet, hogy lesz sikerélményed.


Viszont, hogy a kérdésedre is válaszoljak (annyira felidegesítettél ezzel az "ötmilliókellegykapcsolathoz" szöveggel, hogy csak na...), én nem találom gáznak még nőként sem, ha egy igényes prostit választasz magadnak. Éld át a szexualitásodat és jöjj rá, hogy te is képes vagy szexelni (még ha buta is a felfogásod az IGAZI nők terén). Csak nehogy kiégj. Elég érzékenynek tűnsz. Nehogy a végén beleszeress a prostiba vagy ilyesmi.



***



Megáll az eszem.... 5 millió egy kapcsolathoz... agyameldobom...

2018. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Nem ciki az örömlány! Sőt... becsülendő benned, hogy beláttad: nem nagyon lenne esélyed a nőknél. Nem ismerlek, de az, hogy 30 évesen még nincs saját lakásod és egy 18 éves csotrogánnyal jársz, már eleve elég visszataszítóan hat.

Az a pasi, aki elvája, hogy a nő is dolgozzon, az az én olvasatomban nem nevezhető férfinak!


Szerintem mindenki jobban jár, ha prostizni fogsz, és a nöket megkíméled magadtól!


Az őszinteséged és az önismereted viszont becsülednő!


22/L

2018. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, kedves Kérdező! #6-os válaszadóban emberedre akadtál - te az ilyen "nőket" emlegetted a kis irományodban. Tessék, itt van egy. Miért nem udvarolsz? Hiszen neked is, mint a férfiak 99%-nak a hülye p#csák kellenek. Kivéve, ha trollról van szó, akkor viszont bocsánat. :D


Mert ha normális nőkkel akarnál ismerkedni, akkor még a végén találnál egyet, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.


Akkor viszont miért sírnál?

2018. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6-os: Most igazán erre volt szükségem... de tényleg.


A többieknek köszönöm a válaszokat!


#7-es: Most nem azért, de az ilyen nőket nagyívben kerülöm. Volt már olyan lány, akit elküldtem melegebb éghajlatra, miután haza akartam vinni, de az autóm nem volt számára megfelelő! És az addigi beszélgetésből ez nem derült ki egyáltalán. Az alap dolog, hogy az eslő pár randin a pasi fizet. Ebből ne kelljen már leszűrnöm azt, hogy milyen nő.


De ha nagyon akarod tudni, nem az ilyen csinosabb, fitnessz és szolikirálynőket szoktam megkörnyékezni... nagyon nem. A műkörömmel nincs bajom, de aki már télen olyan mint egy Görögország tengerpartján eltöltött 2 hetes vakáció után, az ne legyen már természetes. Én is edzek a lehetőségeimhez mérten, de olyan nővel mit kezdjek, aki 7 napból 6-ot a fitnesszben tölt, és nem ehetek meg mellette egy kiadós tál körömpörköltöt anélkül, hogy a káros hatásairól halgassak kiselőadást.

Mégis az esetek 99%-ában a visszafogottnak, szolídnak tűnő nőkkel os így járok.

2018. aug. 14. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!