Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a "legszebb" szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a "legszebb" szexuális élményed? Miért pont az?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válaszát egyaránt várom. :) Hajrá 25L

2018. aug. 11. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Welness hetvegen, amikor csak kajazni mentunk le, es egesz nap erzekien eggyutt voltunk.
2018. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, ezt nagyon át kell gondolni. Neked mi volt..? Megírod privátban, míg gondolkodom?

29F

2018. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

volt sok,de ami most eszembe jut és nagyon jó volt-

egy szórakozóhelyen ültem iszogattam és jött-ment ott egy szürke szoknyás csaj,nagyon szép fenékkel és lábakkal,teljesen elvette az eszem.

lépni sem volt időm,mert pont oda ült elém.

odaköszöntem,hogy szia!

elkezdtem nyomni neki a rizsát,de full őszintébe,hogy eszeméletlenül tetszik a lába a feneke és a szexi szoknyája és le akarok vele feküdni itt és most mindenki előtt.

nevetett,azt mondta,hogy őrült vagyok.

aztán nem a legkönnyebb módon,de hazajött velem.

szerintem rekord időt reszelhettem,mert már nappal volt,mire kidőltem annyira kívántam.

aztán együtt is voltunk fél évig és heti egyer mindig felvette a szürke miniszoknyáját:)

2018. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A párommal halálosan szerelmesek vagyunk egymásba, és nagyon erős köztünk a kémia. Egyszer egy hétig nem voltam otthon munka miatt, hazaértem, lefektetett az ágyra, lassan levetkőztetett, és kinyalt, amíg el.nem mentem. Eleve minden szexet valami magasabb szintű élménynek élünk meg, de akkor úgy hiányzott, nem csak testileg, hanem lelkileg is, hogy amikor elmentem, akkor elsírtam magam.
2018. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

18 voltam Tiszán nyaraltunk egyik este a szomszéd hotelszobában buli volt átkopogtam hogy vegyenek kicsit vissza a zenéből mire meggyőzték hogy inkább maradjak. Vége fele már mindenki elment 3 sráccal maradtam 30 körüliek voltak. Na az volt a legjobb :)

Azóta se volt ilyenben részem de szívesen újra élném

2018. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Egész nap üzeneteket küldött hogy mit tenne velem ha ott lennék vele. Szóval mikor már találkoztunk nagyon kívántam őt, és az volt a legjobb éjszaka eddig az életemben.

20L

2018. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Elmentünk autokázni, már teljesen besötètedet,fèlre álltunk egy elzárt területre, elkeztünk szeretkezni, az èg villámlot de nem dörgöt,ahogy ment be a fèny igy "villogva" nem is tudom elmagyarázni de nagyon szèp volt, ilyen jelensèget azota nem is láttam. Nagyon jo volt :)
2018. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!