Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lesz még ez a lelki...

Meddig lesz még ez a lelki terror? Most már teljesen kész vagyok. Nem tudok örülni életem legszebb pillanatának, és néha már bánom hogy pont most vagyok terhes.

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok,és nem tudom mi lenne a jobb. Oltani vagy nem. Konkrétat ugye senki sem tud mondani,ami megnyugtatna. Én meg honnan a francból tudjam. Eddig nem foglalkoztam vele,de már sokkol hogy ennyi kismama van rosszul.
2009. dec. 2. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ugyanígy vagyok ahogy te...!:S Túlfeszülnek már az idegeim attól ami folyik ebben a tetvedék országban!Eddig ellenezték az oltást kisgyermekeknek és terhes nőknek,most már bátran állítják hogy be lehet adatni!De ezek a hírek teljesen a frászt hozzák rám!Mert ha nem adatom be és elkapom,akkor is én leszek a hibás,de ha beadatom és baja lesz a babámnak,akkor szintúgy én leszek a hibás és a hátralevő életem egy kényszerzubbonyban fogom tölteni...!Nem tudom mi tévő legyek,én már totálisan magam alatt vagyok!

29hetes kismami

2009. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hívj fel egy orvost akiben megbízol és csináld azt amit mond.

A sima influenzától si minden évben rosszul vannak, kórházba kerülnek elvetélnek kismamák.

2009. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Oltasd be magad semmi bajod nem lesz tőle és nem fogsz parázni.
2009. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

Az orvosok, a tudomány, az ANTSZ, Czeizel Endre szerint az oltás segít.


mégis kinek kellene még mondania, hogy elhidd végre?

2009. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A háziorvosom és a védőnőm,eddig még semmit nem mondott. Konkrétan még szóba sem hozták. A nőgyógyászom meg annyit mondott,mikor megkérdeztem hogy ő sem lebeszélni sem rábeszélni nem akar. Szóval döntsem el én!
2009. dec. 2. 19:14
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

A svájci és a német orvosok szerint tilos oltani terheseket, az én orvosom nem adná be terhesnek (Amerikában és Svédországban dolgozott kb. 10 évet, tehát nem falusi körorvos)

Nem azért mert azt mondja, hogy baj lesz, hanem azt mondja, hogyha baj lesz, akkor nagy.


Szerintem ezt mindenki csak úgy döntheti el, ha annak hisz akiben bízik.


(Egyébként a Czeizel is tulajdonképp semleges véleményt mondott)

2009. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Erről beszélek,ettől vagyok ki így hogyan döntsek??? Mikor mindenki mást mond???
2009. dec. 2. 19:18
 8/18 anonim ***** válasza:
2009. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2009. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Szia én is küzdök magammal nem tudom mi lenne jobb anno a terhességem elején dokim megtiltotta hogy beadassam most kifeezetten ajánlja ugyanez a háziorvosom és a védőnöm véleménye hogy eddig ne de már nagyon fontos...oltani de az én döntésem jaja ha meghal a babám bennem attol örülök meg ha azért mert elkapom és az miatt akkor mert azért semmi nem jo komolyan.De eddig is meghaltak influenzába vagy bármi másba de nem lett belőle ügy vagyis nem lett felgujva.Csak most ez érdekes de mindegy egy gyógyserész barinőm mondta hogy a franc tudja de inkább ne oltassak szedjem a vitamit sok gyümi.NINCS TESZTELVE!ÉS OLYAN KISMAMA MÉG NEM SZÜLT AKI BE LETT OLTVA:És meghalt olyan kismama aki oltatott és az oltásba halt bele valahol olvastam itt...szoval sztem nem fogok nem merek.és fura hogy csak a kismamákat célozzák nem????A gyerekeket miért nem és a fiatalokat idősebbeket?Érdekes és elgondolkodtato ez az egész és nagyon furcsa sztem.Ha ugy vesszük csak a kismamák a célpontok ugy néz ki!!!
2009. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!