Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barna szemű barna/fekete hajú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna szemű barna/fekete hajú nők miért tetszenek elképesztő módon?

Figyelt kérdés
Miközben én kék szemű szőkésbarna hajú srác vagyok, de egyszerűen megőrülök az ilyen nőkért. Annyira édesek, annyira szépek. Minden vágyam, hogy egy ilyen nő legyen mellettem és mindent megadjak neki.
2018. aug. 12. 03:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert neked ez jön be.

Minek kell mindenre magyarázatot keresni?

Vagy azt gondoltad, hogy a szőke kékszemű csakis és kizárólag szőke kék szemű emberekhez vonzódhat, így megteremtve az új árja fajt?

2018. aug. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos ilyen rajzokat készítettél titokban gyerekkorodban az óvodában - csak már nem emlékszel annyira tisztán vissza! :D


Komolyra fordítva a szót: hány éves vagy most?

2018. aug. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ilyen kérdéseket. Nem is értem, őszintén te választ vársz erre?

Amúgy elárulom neked, hogy eddig szinte kivétel nélkül minden kék szemű lány akivel erről beszéltem azt mondta, hogy a barna szemű fiúk tetszenek nekik. Bár a lányok terén talán ki lehet jelenteni, hogy egy kicsivel többen szeretik a sötétebb szemet köztük. Legalábbis nálunk.(Bár szerintem egy sötétebb hajú és szúrós kék szemű férfi is tud igen csak férfias lenni, de egy szőke, vagy vörös embert én se tudok annyira férfiasnak látni)

Nekem meg sötétebb barna hajjal és szemmel a világos szemű lányok tetszenek. De Európa terén még mindig a kék szem a legirigyeltebb és a legvonzóbbnak tartott szemszín átlagban. Persze ezt a férfiak húzzák fel szerintem.

2018. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert az ellentétek vonzzák egymást.
2018. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 Nem esett jól a kérdésem igaz? :D
2018. aug. 12. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biológiailag is indokolható ez. Ösztönösen arra vagyunk kódolva, hogy olyan párt találjunk, akinek a genetikai állománya a miénktől nagyon különböző legyen. Mert így nagyobb az esélye annak, hogy egészséges, életképes utódok szülessenek. Emiatt van az is, hogy némely lány illata egyszerűen elvarázsol, a másiké pedig inkább taszít. Mert a feromonokból az orrunk kiszagolja, hogy kinek van egész más génállománya. Persze mindig vannak kivételek is, de valószínű, hogy emiatt fordítva is igaz. Vagyis a sőtétebb hajú, barna szemű lányok valószínűleg inkább a világos, szőkés hajú világos kékes szemű srácokat részesítik előnyben.

Szóval hajrá! :)

2018. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 Köszi ez nagyon kedves.
2018. aug. 12. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os,ott a pont.


Szőke, kék szemű, világos bőrű nőként világ életemben a sötétebb bőrű, sötét hajú, sötét szemű pasik tetszettek. Tényleg genetikai oka is van, én is sokat olvastam már erről.

2018. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy vagyunk kódolva, hogy ne legyen túl nagy a hasonlóság, hogy ne legyen rokoni kapcsolat, hogy a hibás gének ne legyenek ugyan azon a szekvensen. De a túl nagy különbséget is kerüljük ösztönösen. Elkerülvén, hogy ne lehessenek hibridek, vagy akkora különbség, hogy ne illszkedjen az adott populációhoz és környezethez.

A ferromonokból meg ez nem derül ki. Semmi ilyet nem tudtak bizonyítani. Eleve csak néhány ferromont tudtak eddig azonosítani és abból is inkább a férfiaknál. Androsztedon és androsztediont szintetizáltak eddig. Egyik vágykeltő és a bőrünk egész felületén távozik, a másik pedig nyugtató hatású és a pénisznél adjuk le a legtöbbet. A nők ellazulásához kell, hogy benne legyenek a szexben. Ezek ugye tesztoszteron alapúak és ez által kis százalékban genetikai alapúak. akár mennyiség és arány terén. Leginkább életvitel befolyásolja. Stressz, táplálkozás, mozgás, lelki állapot. Az ember teste és pszichéje csak elsőre tűnik úgy, hogy egyszerűen működik. Túl sok a tényező ez által nem lehet 100%-os sémákat, "megoldóképleteket" húzni rá. Ahhoz túl szofisztikált

2018. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben van valami.

Én eredetileg világos szőkésbarna hajú, kék szemű lány vagyok és a sötét hajú, szemű fiúk tetszenek.

Csak mivel most sötétebbre van festve a hajam, így inkább a világos pasik találnak meg. :D Szóval érdekes dolgok ezek.

2018. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!