Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szex?

Figyelt kérdés
Pár hete képtelen vagyok bármiféle szexuális cselekményre, mert inger hatására iszonyatos égető fájdalmat érzek belül a hüvelyemben. Gyakorlatilag olyan mintha valaki csilipaprikával kenegetné. Először szex közben éreztem, kétdezgettem is a pasimat,hogy elég nedves vagyok e mert azt hittem, hogy azért fáj,de ő azt mondta, hogy igen. Pár nappal később, mikor megint csináltuk ugyanúgy fájt, de nem szóltam neki, hogy hagyja abba, mert azt hittem, ha már nagyon felizgultam el fog múlni a fájdalom, de nem így történt. Időközben azt is észrevettem, hogy a hüvelybejáratom lángvörös, és már nem csak szexuális inger hatására fáj, hanem a tampontól, WC papír törlést, gyakorlatilag bármiről ami hozzáér, akár kívül, akár belül. Tegnap megint megpróbáltuk az együttlétet, de iszonyatosan fájt, nem is bírtam végig abba kellett hagynunk, pedig direkt ezért nagyon óvatos volt, de esküszöm már majdnem sírtam. Szerintetek ez mitől lehet, volt már valakinek hasonló? Ja és néha csak úgy mindenféle inger nélkül spontán is jelentkezik a fájdalom. Mielőtt bárki kérdezné, nem vagyok szűz 5 éve élek nemi életet 21L

2018. aug. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mégis miért nem nőgyógyászhoz mész? Én valami gyulladásra tippelnék, de a doki nem tippel, hanem megmondja mi van.
2018. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem velem csinálod. :P


Amúgy fertőzés, go nődoki.

2018. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

5 éve élsz nemi életet.

Elvileg egy 21 éves, felnőtt független nő vagy.

Ennek ellenére mégis olyan ostoba vagy, hogy valami nagyon fáj, és te gyakorin kérdezősködsz, hogy mi lehet az, ahelyett, hogy orvoshoz mennél.

Gratulálok...

2018. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valamilyen fertőzésed lehet, mindenképp menj el orvoshoz!!
2018. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fertőzés. Na nem kell arra gondolnod, hogy a párodtól kaptad el, a nőknek enélkül is lehetnek sajnos problémáik. Icipicit is felborul a hüvelyflórád (stressz, antibiotikum, fogamzásgátló, műszálas alsó ebben a melegben, strand, de akár még a sperma lúgos kémhatása, stb.) valami miatt, már meg is van a baj. Lehet gomba, vagy bakteriális dolog, menj el nőgyógyászhoz, ne szenvedj! Már régen rendbe jöttél volna, erre hetek óta kínzod magad.

n35

2018. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fertozes/kidorzsolodott megserult a hamreteg
2018. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztom a 3 válaszolót. El se hiszem hogy ez komolyabb dolog mivel itt kérdezősködsz. Menj orvoshoz és megtudod mi bajod.
2018. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!