Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg léteznek olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan lányok akiket felizgat az hogy rávesz egy férfit hogy dugjon egy másik férfival?

Figyelt kérdés
Titeket izgat ez lányok?? És szerintetek egy nagyon jó csaj rá tudna venni hetero pasikat?? Hogy legalabb szopjon minimum??

2018. aug. 13. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen, izgat, exemet rá is vettem, pedig, amikor összekerültünk a fenekéhez sem érhettem, mert az "bu zis", mire szakítottunk már biszexnek vallotta magát.

Remélem ezért nem felejti el a roha dék soha a nevemet.

2018. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem, léteznek. :) Nem lenne rossz egy ilyen lánnyal barátkozni vagy járni.
2018. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezek :) (privátra nem válaszolok)
2018. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szexben nyitottnak kell lenni :)
2018. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel én a dom pasikat szeretem, nem. De vannak ilyenek, főleg ha domina hajlamú a nő.
2018. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wtf :D


Mondjuk smárolásra többször rávettem a volt pasimat a haverjaival, de annyira nem kellett győzködni. Azért ennél tovább menni nem nagyon szeretnék, nem izgat igazán. Inkább bizarr.

2018. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!