Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bűn a másik szemében ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn a másik szemében ha egy nő jól orálozik?

Figyelt kérdés

Mindig leszólnak ha elmondom hogy élvezettel csinálom. De ha egyszer nekem így jó? Meghogy több pénisz volt a számban mint kilincs a kezemben.


30+ N


2018. júl. 29. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez manapság sajna az emberiség..nekem nincs ezzel semi bajom 🙂
2018. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szóllak le.
2018. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Biztosan irigyek.

Minden esetre kérdező ne törődj velük! Ha jól esik, csináld nyugodtan!:)

2018. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos az enyém nem volt a szádba. Komolyra fordítva a szót, az emberek irigyek egymásra, na meg, nem is mindenki van oda a szopásért, és ők nem értik, mit lehet benne szeretni. F 46
2018. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én is élvezettel csinálom, szeretek szopni. De soha nem szóltak még ezért le. Én úgy vettem észre, hogy ezt jobban szeretik. Jelenlegi párom mesélte, hogy az összes exe csak kényszerből csinálta, pár percig, szinte látszott rajta az undor. Én vagyok neki az első aki élvezettel kényezteti a farkát.

21B

2018. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szereted csinálni, meg hogy jól is csinálod 2 külön dolog. De a kérdésre válaszolva az emberek többsége álszent, és szereti azt mutatni a világ felé hogy ő milyen monogám, tökéletes ember, aztán meg a fele se igaz nyilván.... Nem kell velük foglalkozni. 28/F
2018. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Sikerült sok privátot kapni? :)
2018. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem mindenki van oda az orálért.

Másrészt sok embernek az a lételeme, hogy leszólnak mindenkit, aki nem olyan álszent, vagy prűd, vagy “normális”, mint ők....

2018. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Én is élvezettel csinálom, de nem mondom el fűnek fának csak az aktuális partnernek az meg nyilván nem szól le érte hanem örül neki. Meg itt a gyakorin se, csak sok privát jön. Szerintem te is csak azért írtad ki.
2018. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jól csinálom különben nem kérnének repetát. Megaztán nem vagyok már kezdő. De még szerintem van mit fejlődnöm.
2018. júl. 29. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!