Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, finoman kezditek izgatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, finoman kezditek izgatni a lányt, vagy egyből vadultok?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok, melyik volt izgatóbb a partneretek számára?
2018. aug. 13. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rossz vagyok a társas érintkezésekben ezért nem is tudnék csak úgy nekiesni a másiknak még akkor sem, ha vele vagyok régóta.. Bár ettől függetlenül úgy gondolom, hogy helyzet szüli azt, hogy melyik az izgatóbb.
2018. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig finoman, és hosszú ideig csak finoman cirógatni, az nagyon bejön nekik.
2018. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs sablon, ahogy sikerül. :) Mindkettőre nyitott vagyok, de általában nekiállunk csókolózni, simogatni egymást vagy beszélgetni és ahogy terelődik, úgy alakul.
2018. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer kicsit piásan, vadabb voltam, mint szoktam, mire a barátnőm közölte, ezután mindig leitat előtte! Persze viccesen mondta.

Másik lánynál viszont pont a fordítottja jött be. Ő finoman szerette.

2018. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számomra a vadulás izgatóbb, de ha lehet választani egy harmadikat, akkor az az agyhúzás. A finomkodástól csak csikis leszek és kiszáradok. Úgy élvezem igazán, ha tudja mire izgulok és ismeri az erogén zónáimat is. Ehhez kell egy kicsi intelligencia és határozottság. Szeretek én kezdeményezni és irányítani, fordítva sokkal nehezebben jutunk egyről a kettőre.
2018. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig kell előtte az izgatás, és az lehet finom cirógatás, csókolgatás, de lehet szavakkal is izgatni, egészen odáig, hogy valódi fizikai kontaktus nélkül azonnal lehet vadulni.
2018. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Finoman, jól fel kell ébreszteni a kígyót!
2018. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hangulat függő. Van az, amikor skippelni kell az előjátékokat és egyből letámadni a csajt.

De ahhoz jól kell ismerni

2018. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!