Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy kezditek az ismerkedést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezditek az ismerkedést?

Figyelt kérdés

nekem aza gond hogy tul perverz vagyok... probalok eloszor 'baratkozni' de aztan bele gondolok hogy egy csajjal beszelek es hogy o is vonzodik a lanyokhoz megorulok es egybol ra mennek a 'lenyegre'....

ti hogy szoktatok finomabban oda terelni a temat? sose voltam lannyal es lehet hogy ez a gond amiert egybol 'beizgulok' :/


18/L bocsi az ekezetert..



2016. aug. 23. 16:28
 1/9 anonim válasza:
Csináljatok valami csajos dolgot együtt. Menjetek el bevásárolni, moziba (pl. valami jó horror filmre mert ott akár össze is bújhattok). Lemehettek a strandra a vágy fokozásáért. Közben pletykáltok...stb. A többi már csak jön magátol.
2016. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
online ertettem:) már mint hogy ha csak neten beszelunk...
2016. aug. 23. 18:16
 3/9 anonim válasza:
Ja. Ok. Akkor megírod neki hogy a képei alapján nagyon szimpatikusnak találod őt és elkezded dícsérni. Ha viszonozza akkor leírod neki az érzéseid és akár elhívhatod találkozni. Persze itt még ne nagyon kerüljön szóba a szex csak az hogy jó lenne megismerni egymást személyesen. Onnantól pedig már leírtam.
2016. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet megertelek,bár érdekelne miféle perverziod van.Turtoztesd magad egy ideig és puhatolozd ki mennyire nyitott szexuális téren.

Valószínűleg igen :)

20LL

2016. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát te most alkalmi partnert keresel?
2016. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia, van kedved ismerkedni? ha igen dobj egy üzit és mesélj magadról:D

Mondjuk így lehet kezdeni:DD

19/l

2016. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat hallanám... Viszont van egy jó hírem;nem vagyunk ám egyedül! Sok ilyen beszélgetésem volt már, ahol a tényleges megismerkedés elött már ment a szexuális közeledés. Persze ezekből általában nem nagyon lesz semmi. Ahhoz mindenképpen az emberi oldal megismerése szükséges. Nagyon erőltetni nem kell,kB már az első levélváltásokból kiderül,hogy megvan-e az összhang. Remélem kielégítő (na nem úgy!) választ adtam😘


21LL

2016. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan írsz Kérdező?:)
2016. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

koszonom a hasznos valaszokat!:)

borsodmegyebol de fentebb is irtam:)

2016. aug. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!