Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strand?

Figyelt kérdés

Milyen arányban vannak fiatalabbak a nudista strandokon? Úgy kb 30eves korig.. Ki szeretném próbálni csak félek, hogy túl sok lenne a idős ember

20L


2018. aug. 14. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is akartam menni, de aztán pont itt beszéltek le róla, hogy nagyon sok az idős ember.

25f

2018. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem a kérdésed lényegét. 34 vagyok férfi, közel 20 éve sportolok rendszeresn, mégis mi a különbség egy 27 és 34 éves között? miből szűröd le? Ezt csak azért mert megérteném ha a kérdést úgy érted volna ki, hogy félsz hogy kevés a vizuálisan esztétikus ember...


Csak hogy a kérdésre is válaszoljak: Egerszalókon a ruha mentes részen voltam, kb 3 fiatal volt (köztük mi ketten) és egy huszon éves fiatal lány egyedül, a többiek idősebbek voltak, ebből kiindulva tényleg idősebbek voltak, de senkit nem érdekelt a másik. Ők nem néztek minket mi őket, mindenki élvezte a napot és a szabadságot /34F

2018. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj le a dunapartra egy eldugott részre mondjuk a Dunakanyarban és ott a kutya nem figyel
2018. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem annyira a fiatal korosztály jellemző, se itthon, se külföldön. De a kutya se fog veled foglalkozni. A naturisták toleráns, elfogadó közösség. Próbáld ki bátran, élvezni fogod. Utána a textiles strand lesz furcsa.
2018. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
a nudista strand magadról szól, nem a többiekről, tojd le milyenek az emberek és élvezd a pucérságot. Ha meg megnéz 2-3 idős pasi, akkor jó napot okoztál nekik és annyi
2018. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Inkább a középkorúak vannak többségben.
2018. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen szabad strandokon, pl Dunapart, vagy Gárdony, a ratyik, és az öreg farokhúzogatók vannak többségben, egy két fiatal egyén akad csak. A fizetős helyeken jobb a helyzet
2018. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában szerintem vegyes de idősebbek lesznek javarészt 30 tól.
2018. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég voltam először nudista strandon és nagyon örülök, hogy elmentem, jól éreztem magam. Kevés fiatal volt, de engem egyáltalán nem zavart. Próbáld ki, ha mégsem tetszik, nem kell visszamenni, de lehet, hogy már hazafelé azon fogsz gondolkodni, mikor mehetsz legközelebb. Mellesleg ha elmész, azzal te is javítasz a fiatalok arányán.
2018. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyere el. 31-től 2-ig nem lenne kedved ?
2018. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!