Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek nem gáz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek nem gáz, ha a fenekem sokszor fulladt csupasz?

Figyelt kérdés

Vagyis szőrtelenítő krémmel szoktam ott leszedni és imádom bizonyos pózoknál ha a csajszi masszírozza a lyukam, pl.misszionárius.

Egyenként is azt mondják, hogy nagyon jó fenekem van én meg akkor ennyit talán kérhetek nem?


2018. aug. 14. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést full csupasz
2018. aug. 14. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy az ember nem szándékosan játssza a hülyét, hanem 5 percenként olyan abszurd szleng kifejezések születnek, hogy már bármit el tud képzelni az ember. Ebből kifolyólag én azt hittem, hogy ez a fulladt csupasz valami kifejezés amihez én nem értek "vén" fejemmel
2018. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És akkor hogy csilingel rajtad a paksi mogyoró?
2018. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kispotzak ***** válasza:

Nem gáz :-)

(És nem, ezt nem tőlünk kéne kérdezned, hanem az épp aktuális partneredtől :)))

2018. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nagyon jó fenekem van én meg akkor ennyit talán kérhetek nem?"


Nem a feneked minőségén múlhat, hogy fel lehetsz-e jogosítva arra, hogy ilyesmit kérj. Nem vagy te felsőbbrendű, fel kéne fogni, hogy kérni bármit lehet, de nem várhatod el, hogy ez mindenkinek oké legyen. Ha neked ez fontos, találj olyan partnert, aki ezt szívesen csinálja neked. De ne akadj ki azon, ha valakinek ez nem fér bele, hiszen nem vágyhat mindenki ugyanarra. Szóval tartsd tiszteletben a másik vágyait, de kívánom neked, hogy találj olyan partnert, akivel ez sima ügy és szívesen csinálja neked. Abban meg semmi gáz nincs, ha szőrtelenítesz odalent, te dolgod. Nyilván ha ilyen elvárásaid vannak, akkor természetesen az a minimum, hogy csupasz és ápolt a feneked, hiszen más esetben senkinek se lenne gusztusa odanyúlni.

2018. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A te dolgod, meg a partneredé, én például férfiként sosem vágytam ilyenre.
2018. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!