Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan szeditek le a...

Lányok! Hogyan szeditek le a szőrt odalent? Mert nekem az ajkakról a dús szőrzetet nem könnyű leszedni borotvával, és sokszor nem is sikerül teljesen. Hát még a fenekem, és a hüvelnyílásom között.

Figyelt kérdés
Kinek vannak tippjei?
2013. szept. 15. 15:50
 1/7 anonim válasza:

ez mi a fenét keres a randizás kategóriában!?


Fogd a gyantázócsíkot és egy kemény rántás és sikoly kíséretében megszabadultál a szőrtől

2013. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az 1 válaszolónak igaza van csak gyantával lehetséges megszabadulni tőle, csak vigyázz milyet használsz, mert ugye ott nagyon érzékeny és ha nem ehhez valót veszel nagyon megjárhatod :)
2013. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az előbb küldtem választ, de eltűnt. nem értem. hm


szóval, kezdj el kozmetikushoz járni gyantázásra.


kellemetlen először, hogy a fenekednél matat egy idegen, de sokkal gyengébb lesz a szőr már az első alkalom után.

2013. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell leszedni a szőrt! Nem egészséges, könnyen kaphatsz szőrtüszőgyulladást. Nem kell í divatot követni.
2013. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt mondd a paliknak, akik már sokszor attól is frászt kapnak, ha csak egy kis háromszög van ott szőrből.


szóval szedd csak le. főleg a fenéknél, ajkaknál.

2013. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyúan erős és dús.Le tudom borotválni,de csak pár óráig sima,olyan gyorsan nő.
2013. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is az volt. főleg, hogy borotváltam.


mióta gyantáztatom ritkább és vékonyabb is a szőr. ajánlom mindenkinek. én is ódzkodtam tőle. de higgyétek el, fel fogtok lélegezni pár alkalom után.


és egyébként kevésbé fáj, mikor az intim területet szedik, mint mikor a lábamat. nem is értem.


először persze kicsit rosszabb volt, tekintve, hogy vastagabb volt a szőr, de már a második alkalommal alig éreztem valamit.

2013. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!