Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az átlagnál szőrösebb fiúk?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy általában a legtöbb csajnak a bababőrű, mindenhol szőrtelenítő fiúk tetszenek.

2018. aug. 14. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

1 nevnézzen úgy ki mint egy majom

2 De azért úgy se nézzen ki mint egy Ken baba

3 Valahol az 1 és 2 között



24N

2018. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Attől függ hol szőrös. A lábán, karján nem zavaró, de mellkason már igen. A kérdésre válaszolva egy nemet adnék.
2018. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez teljesen személyfüggő. Szerintem még egy általános arányt is rettenetesen nehéz lenne megadni, hogy a lányok hány százalékának nem tetszik a szőr. Hallottam én már mindent lányoktól. Van akinek a teljesen csupasz, van akinek a nagyon szőrös, van akinek az enyhén szőrös és van akinek konkrétan a borostás mellkas tetszik a legjobban
2018. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl imádom a szakállas pasikat. Legyen szőrős de azért ne ősember szőrt növesszen. Engem csak háton zavar nagyon. 21/L
2018. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"1 nevnézzen úgy ki mint egy majom

2 De azért úgy se nézzen ki mint egy Ken baba

3 Valahol az 1 és 2 között"


És akkor mit csináljon az aki nagyon szőrös alapban?

Úgy nem jó neked, de szőrteleníteni sem tud, mert úgysem jó neked.


Az 1 és 2 közé mégis, hogyan lehet bekerülni, ha természetesen nem ott van valaki?


Ritkitja a 30-át a szőrének, szépen gondosan teljesen csupaszon tartja ezt a halmazt, a 70%-ot meg megtartja, csak a felére vágja és gondosoan minden nap ollóval szinten tartja ezt a halmazt? Vagy hogy?

2018. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akibasa válasza:
Szia!Igen én nagyon szeretem, ha egy férfi szőrös .Amugy is genetikai adottság ,Ettől ne legyen kisebbségi komplexusod.
2018. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!