Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők akik képesek a csak szexkapcsolatra, tehat hogy csak szex és más semmi?

Figyelt kérdés
Vagy a lelki beállitottságuk miatt ilyen nincs,és éreznek vmit az adott partner utan?
2018. aug. 15. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávú szexkapcsolatról van szó, nyilván éreznek valamit, ahogy szerintem egy férfi is, csak nem szerelmet. Mondjuk szimpátia, bizalom, kedvelés, stb. Tud ez működni normálisan, ha egyik fél sem szeret bele a másikba.

N

2018. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Jól jönne mostanság egy ilyen kapcsolat egy hasonlót kereső nővel :-)
2018. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Igen, volt szerencsém ilyen lányt ismerni.

Egy hosszú kapcsolatból lépett ki éppen és nem akart komoly kapcsolatot, így több sráccal is szexelgetett. 2 év eltelt, de neki azóta sem kell komoly kapcsolat.


Én komoly kapcsolatot akartam volna vele, amikor ez kiderült, csalódott, mert ő csak szexelni akart és nem csak velem.

Szóval lányban is van ilyen.

2018. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Két ilyen kapcsom volt,mindkétszer belemszerettek...nekem volt mar lelkifurdalásom...de nem voltam belejük szerelmes;(
2018. aug. 15. 13:08
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
az egyik fél szerintem mindig beleszeret a másikba az ilyen "szexkapcsolat" keretében. a nő gyakrabban, de van, amikor a férfi. ezért tartom az ilyet hülyeségnek... csak kínozzák egymást vele az emberek, játszanak a másik érzéseivel, mert mindenki tudja, hogy hosszútávon az ilyen nem működik érzelmek nélkül, mert emberek vagyunk, nem pedig gépek, hogy legyen rajtunk egy kikapcsológomb, hogy "márpedig most nem leszel szerelmes."
2018. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

✌️Jelen ✌️

Elmúltam 30.

Nem szeretem a lelkizést, az udvarlást, a romantikázást.

Nem akarok sem családot, sem gyereket.

Nem akarok kézen fogva andalogni senkivel a holdfényben.

Szexkapcsolataim vannak. Rövidebbek. Hosszabbak.

Rendszeresen járok szűrésre, hogy se nekem, se másnak ne legyen problémája a csélcsap életvitelemből.

Tudom, most jönnek azok a kommentek, akik szerint majd megbánom, meg a gyerek az élet értelme. Tudom, mert a legtöbben ezt vágják a fejemhez.

Minden bizonnyal sok embernek az az élet értelme, hogy partedlis törpehadat hajkurásszon a nap 24 órájában.

Én utazgatok, szexelek, sportolok, barátokkal, családdal vagyok. Egyszóval élem az életem.

Nem célom szülni, férjhez menni.

Nekem ez az élet értelme.

2018. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem itéllek el 6-os...mimdenkinek egy élete van,lényeg hogy boldog légy,mások mit mondanak azzal nem kell foglalkozni
2018. aug. 15. 13:25
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

"Minden bizonnyal sok embernek" :D

Nem csak az embernek. Az élőlények életének az értelme a fajfenntartás:D

Komolyan mondom, hogy nem zavar amit csinálsz. Tegyed, ha neked jó. Ha ilyen lennék mint te én se erőszakolnám meg magamat mások miatt és úgy tennék mint te. De van objektív látásmódom és egy percig nem tagadnám, hogy nem vagyok normális és nem működök a legtermészetesebben

2018. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miértne lenne ?: )

Számomra nem kellenek érzelmek a szexhez ugy vagyok vele h ha megtetszik egy fiu és vonzodom hozzá akkor miért ne :)

25N

2018. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elofordul
2018. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!