Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Iyen testtel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiboo Martino kérdése:

Hölgyek! Iyen testtel lehet esélyem legalább (ha többre nem is) szexre, ill. szexkapcsolatra a mai világban? (Kép privátban)

Figyelt kérdés

Eléggé régen történt utoljára oyan szituáció amikor megérinthettem női testet, pontosítva 11 éve.

A vágy ami már évekkel ezelőtt elmúlt, amiről azt hittem soha nem fog gyötörni, most a hónapokban újra fokozatosan elönteni próbál. Szeretném tudni, hogy egy gyakorlatilag tapasztalan "férfi" a külsőségeket is beleértve, mennyire indul handicappel ebben a bonyolult témában manapság!

Nagyon fontos lenne, hogy 100%-ban őszinte válaszokat kapjak!



2016. júl. 20. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez attól is függ, milyen alkatú lányokat vársz szexre, illetve kapcsolatra, mert nagy általánosságban az emberek hozzájuk hasonlóakat keresnek. Nyilván vannak kivételek. Ha gondolod, küldheted. :)
2016. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Már megint te ...
2016. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jaja, megint ő.

nem baj, azért küldjed csak! 🔪

2016. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem bírom az ilyen mániás faszikat
2016. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megint én? Ez az első kérdésem ebben a kategóriában. De te biztos jobban tudod, ment a piros kéz!
2016. júl. 20. 01:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom a nyomozó kutyát játszani, de tegnap még képet is szúrtál be, és ugyanez volt a kiírt kérdésed szövege xD .
2016. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha visszakeresnéd nem találnád meg! Mivel tegnap tényleg kiírtam és egy választ sem láttam mire be tudtam lépni ma este, mert azzal fogadott az oldal, h szabálysértést követtem el, a saját képem belinkelésének okán. Törölték a kérdésem, ezért ma újra megpróbálkoztam vele.
2016. júl. 20. 01:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Hányszor ìrod még ki?? Holnap is megkérded? Nem csoda ,hogy nincs nőd!!
2016. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na én meg kíváncsi lettem! Küldj egy képet!

Viszont egy jó tanács, ha belekezdesz valamibe: ne reklámozd, hogy tapasztalatlan vagy! Nem kell a leendő partnernek tudni. Legyél magabiztos és ha nem úgy sül el, még mindig lehet, hogy kapsz második esélyt. Ha már az elején ezzel indítasz, az taszító lesz!

2016. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akadt jelentkező, aki randizna veled?
2016. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!