Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valami betegség a fejemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami betegség a fejemben vagy mitől lehetek ilyen? 20/L

Figyelt kérdés
Nagyon visszafogott csendes pici törékeny lánynak képzeljetek el. Akik nem ismernek azt gondolják rólam hogy szűz vagyok. Viszont ez közel sem így van, 16 éves korom óta élek nemi életet, és már a 26.férfinál tartok (listám van róluk). Nem tudom miért lettem ilyen, nem akarok komoly kapcsolatot, ha ismerkedek valakivel mindig rátérek a szex témára és ha megtörténik akkor eltűnök az életükből. Persze van akivel többször is szexelek, de ez a ritkább eset. Egyébként nem szoktam elélvezni, tehát nem is azért csinálom, csak jól érzem magam attól hogyha valaki megdug. Most elültettem azt a gondolatot a fejemben hogy én 100 férfival akarok lefeküdni a halálomig. De a lelkem mélyén tudom hogy ez helytelen, viszont így a 26.férfinal mondhatnám azt is hogy nekem már úgyis mindegy. Szerintetek mitől lesz valaki ilyen? Én most nagyon rápörögtem erre a témára és kezdem azt gondolni magamról hogy valami baj van velem. És nem vagyok ri#@nc.
2018. aug. 16. 00:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Megneznek rolad egy kepet ;)
2018. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%
Jönni fognak a jelentkezők itt dögivel. Amugy lányként én azt mondom neked h magában az h ennyi partnerrel voltál de még egyszer sem élveztél el nekem valahogy nem áll össze. Se csikló se vaginálisan? Nem lehet h inkább félsz a kapcsolattol vagy valami trauma ért és így kompemzálod a hiányt vagy a traumát? Csak azért mondom mert nekem is volt ilyen időszakom. Mikor megcsaltak 1 hónap alatt 6 férfivel szexeltem. Volt h ilyen gangbangban is voltam. Csak h jobban érezzem magamat. 21/L
2018. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Ha így érzed jól magad,hajrá:) Nem fog elkopni a puncid:)Megdughatnálak én is?privizz ha érdekel:)
2018. aug. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
35%

Van aki ilyen és van aki nem.

Ez csak a társadalmunk baromsága,hogy az a nő ribi a sok pasival kefél.

Az ember sem monogám,ahogy az állatvilág sok szereplője sem.


"De mi emberek már túlléptünk ezen.És az különböztetemeg minket az állatoktól,hogy parancsolunk az ösztöneinknek...bla bla bal." Na hagass azokr akik ilyen farokságokat hangoztatnak. Azok örök szüzek. És irigylik mástól a féktelen dugás élményét.


1baj van,hogy nincs orgazmusod. De ha neked ettől jó akkor csináld. Majd elmullik,vagy nem. A saját életed azt csinálsz vele amit akarsz ne hagyd,hogy bármi befolyásoljon.

2018. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
De, az vagy. Pont ezt hivjak r..ibancnak, ha tetszik, ha nem.
2018. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Önértékelési problémák, nimfománia, kötödési problémák, bipoláris zavar.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2018. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bipolaris
2018. aug. 16. 02:04
 8/35 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Még nem jött el az idő hogy valaki mellett meg maradj mond hogy ö az igazi addig mért ne érezd jól magad. Attól még hogy minden kulcs nyitja a záradat nincs gond. Majd lessz egy kulcs ami egyedi zárat csinál belölle. :) egyébként én is szivesen megnéznélek
2018. aug. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kérj érte pénzt is. kellemest a hasznossal.
2018. aug. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
20%
Szeretnélek megismerni és megkapni. Engem nem zavarna ha mellettem mással is szexelsz.
2018. aug. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!