Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet, hogy mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy mostanában nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Nem nagyon volt mostanság kedvem onalizálni, de az utóbbi pár alkalomnál egyszerűen nem volt semmi. Az ejakuláció előtti érzés meg van, hogy majd most fog jönni, de utána semmit sem érzek. Bár sohasem volt nekem olyan hatalmas érzés mint mások mondják, de azért jóérzés volt. Nem is nagyon van kedvem a dologhoz, bár nem emiatt. Ez mitől lehet és vajon átmeneti? Másnak is volt már ilyen?

30F



2018. aug. 16. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem verted sokat?

Lehet érzéketlen lett

2018. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Teljesen változó volt mindig, de régen sokkal többet csináltam. De mint írtam az elmúlt időszakban nem igazán csináltam. Mielőtt ezt a problémát kezdtem tapasztalni, már az előtt ritkábban csináltam
2018. aug. 16. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nem is nagyon van kedvem a dologhoz, bár nem emiatt."


Hanem mi miatt?

2018. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy általában nincs nagyon hangulatom hozzá. Meg régebben a végéhez közeledve mindig a volt barátnőmmel megélt dolgokra gondoltam közben, de ez mostanra kizárt dolog. De valamit muszáj csinálni, mert pár hét után fáj. Meg szerintem nem egészséges, hogy amúgy elég magas volt mennyiségben az igényem és utána meg egyszer csak semmit ne csináljak.
2018. aug. 16. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom fáj még a szakítás, és emiatt nem megy. A lelki dolgok ugyanúgy megölik a vágyat, mint a fizikaiak. Én a helyedben nem erőltetném, inkább ismerkednék. Előbb-utóbb majd jön egy olyan lány, aki feledteti veled a múltat. Ne szomorkodj, mert mindig van jobb! :)

Vedd úgy, hogy meg vagy ölelve kicsit. :)

2018. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:D

Az a dolog ennél kicsit bonyolultabb. Nem mennék bele.

De nem nagyon akarok ismerkedni.

Viszont azt el lehet ismerni, hogy a kedvet befolyásolja az, de magát az orgazmus részét nehezen hiszem. Az egy dolog, hogy nem tudja az ember annyira élvezni, ha fejben mondjuk nem tud ráállni. De, hogy ténylegesen semmit ne érezzek az nagyon furcsa.

2018. aug. 16. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nekem is volt ilyen, amikor nagyon bánatos voltam. Egyetlen egy orgazmust se tudtam kivarázsolni magamból. Aztán amikor meggyógyult a lelkem, minden a régi lett.
2018. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A fájdalom az egy dolog, de az emberekről az életemről és a világról alkotott képem szűnt meg. Ez olyan mikor a kisgyerek rájön, hogy nincs Mikulás:D Nem gyógyul ott meg semmi, Mikulás továbbra sem lesz. De szerintem ezt zárjuk le

Viszont olvastam, hogy a nőknél is van olyan, hogy az orgazmuskor végbemenő folyamatok megvannak, de nem kíséri örömérzet. Bár sehol nem írnak konkrét okokat. Bár rájöttem, hogy igazából annyira nem is érdekel a dolog. Nem láttam semmi olyat, hogy ez bármi egészségügyi dologra utalna. Amúgy meg annyira nem számít, most néha túlesek rajta, csak hogy ne fájjon odalent, akkor végül is mindegy, hogy mit érzek a végén

2018. aug. 16. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen nálunk nőknél is van sajnos néha ilyen folyamat hogy elromlunk.

Lelkileg ha nem vagyok rendben én például nem tudok elélvezni.

Pedig szerencsés vagyok alapból mert simán megy 2-3 is.

Akkor en hagyom inkább ha 10 perc alatt nem jön össze nem is erőltetem.


Próbald meg a figyelmed másra összpontosítani.

Olvasás. Sport. Bármi hobbi ami leköt.

2018. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!