Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a normális menete mostanába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális menete mostanában az első együttlétnek?

Figyelt kérdés

Nem a szüzesség elvesztése, hanem a randitól a szexig rész nem világos.

Honnan lehet tudni, hogy mikortól komolyodnak a szándékok, mennyi idő után esedékes kezdeményezni, mennyire nyíltan kell ezt közölni, mit lehet szóban megbeszélni (vagy az illúzióromboló?), mi ez az állandó szőrös-nem szőrös téma, mennyire természetes az orál, anál és ez közben derül ki, vagy előtte meg kell kétdezni a másiktól? Van valami szexetikett amiről illene tudni? Azon túl, hogy tiszta, ápolt, mert az alap.


2018. aug. 12. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
földönkívüli vagy-e?
2018. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kicsit.

De könnyen beszél az, akinek a %-a is 69.

2018. aug. 12. 00:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért neked mennyi?
2018. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem sok, de nem is lényeges.

Nagyon régen nem volt új kapcsolatom, ezért érdekel.

2018. aug. 12. 01:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen volt? Szerintem sose volt. A kérdésed mutatja.

Nincsen szexetikett. Nincsenek szabályok, se az időre, se a randik számára, se egyébre vonatkozóan. Ezeknek a dolgoknak természetesen kell adódniuk, maguktól. Mindent meg lehet beszélni, és legtöbbször érdemes is, de nem úgy kell elképzelni, mint valami adatlap kitöltését.

Az egészben az a furcsa, hogy mintha te egy apróságot nem értenél: az egésznek az alapja az érzelem, nem pedig valamiféle szabályismeret. Akik szeretik egymást, azok számára a kérdéseid nem merülnek föl, illetve természetesek, vagy lényegtelenek.

Ne akarj könyvből eljutni az együttlétig. Majd ha szeretsz valakit, akkor rájössz, hogy csacskaság a kérdésed.

2018. aug. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Barátocskám, neked sosem volt kapcsolatod.

Minden jön magától. Nincsenek szabályok, nincs etikett, nincs semmi ilyesmi.

Majd ha egyszer lesz csajod, megtudod.

2018. aug. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon régen. Negyvenes nő vagyok és eddig soha nem merültek fel bennem hasonló kérdések mert minden annyire természetesen történt magától ahogyan írtátok. De az régen volt és az is normálisnak számított, hogy minden új volt benne. Most hülyén venné ki magát, ha értetlenkednék mi merre. Tudom, hogy magától kell mennie, de mégis változtak valamennyit a szokások. Egy olyanhoz képest akinek gyakoribb kapcsolatai voltak nem akarok fura lenni. És mi van ha megszoktam azt amilyennek megismertem a szexet és közben meg teljeden más szokások vannak. Mennie kell magától értem, csak jobb ezeket előre tudni.
2018. aug. 12. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy sodródj :)


Vagyis haladjatok abban a tempóban, ami mindkettőtöknek megfelel. Ha ő például rámarkol a fenekedre csókolózás közben, és ez neked tetszik, akkor hagyd magad, engedd, hogy megtörténjen. Ha túl gyors, közöld vele, hogy lassítson, de akár te magad is sürgetheted picit azzal, hogy adod alá a lovat. Ha meg neki lesz ez túl gyors, ő is mondani fogja egész biztosan :)

Szóval csak egyszerűen hangolódjatok egymásra, és mindent akkor tegyetek meg, amikor jól esik. Nem hamarabb, nem később. Az ismerkedés során is megeshet, hogy kompromisszumot kell kötnötök, de amíg ez mindkettőtöknek belefér, addig rendben van. Ha már kellően kinyíltatok egymás előtt, természetes lesz, hogy arról beszéljetek, szőrösen szeretitek-e vagy sem a másik nemet, hogy mik a tapasztalataitok egyes pózok, körülmények kapcsán, stb. És lehet, hogy két hét alatt eljuttok a szexig, lehet, hogy felvesz ez néhány hónapot, tökmindegy. Ahogy nektek megfelel. Ne görcsölj rá, csak legyél nyitott és optimista!:)

2018. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rágörcsölök ez igaz. És mi van a betegségekkel? Sértő lenne rákérdezni, hogy tudna-e mutatni egy pár hétnél nem régebbi leletet. Pedig az megnyugtatna. Óvszer és bizalom kérdése gondolom, de mégis ebben elég eltérően tudnak gondolkozni az emberek még akkor is ha egyébként egy hullámhosszon vannak. Szoktak ilyesmiről beszélni még azelőtt hogy történne valami? És vannak átmeneti szakaszok, vagy ha már szexre kerül a sor, akkor általában az egyből konkrét aktust is jelent? Mégis elég bonyolultnak látszik, pedig nem kellene annak lennie tudom.
2018. aug. 12. 18:48
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon azt olvasom, hogy az anál az teljesen alap, talán csak nem azonnal, vagy ritkán, én meg maradnék annál, hogy soha, de ezt sem szokták csak úgy elmondani. Ma már teljesen természetes, hogy egy idő után ez is beletartozik? A férfiak is szőrtelenítenek? Vagy ez mind korosztályfüggő?
2018. aug. 12. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!