Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyhogy ennyi férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ennyi férfinek tetszem, ha nem is nézek ki jól?

Figyelt kérdés

Mert mindenhol azt olvasni/hallani, hogy a pasik csak és kizárólag az óriási mellű, nagydarab nőket kedvelik. Én 50 kiló se vagyok és enyhén izmos, csak B kosaras melleim vannak, és az arcom se annyira gyönyörű, hogy kompenzálja a testi adottságaimat.

Vagy ezek a pasik csak "nem jut jobb, ezt a mell nélküli gebét úgyse dugná meg senki rajtam kívül" alapon próbálkoznak?


2018. aug. 16. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Édesjóistenem...

Elég olvasatlan lehetsz, ha te "mindenhol" azt olvasod. :)

Mondjuk nekem nem kellenél, de nem a külsőd miatt.

2018. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ezek a "mell nélküli gebék" jönnek be a legjobban, mindenféle mellébeszélés nélkül. Másnak mások.


Attól, hogy a TV meg a net sugall egy szépségideált, ugyan hadd maradjon meg a jogom, hogy a törékeny alkatú, értelmes tekintetű lányok vonzzanak. (Majdnem két méter vagyok, 190 centi, de 160 feletti párom soha nem volt, és ez csak egy szelete a dolognak.) F-38

2018. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak Te gondolod úgy h nem nézel ki jól!

Attól hogy mi megy a médiába még lehetsz vonzó kívánatos a pasiknak

Én se vagyok egy matyóhimzés de azért próbálkoztak nálam is a srácok

24N

2018. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Menyasszonyomnak A kosaras. Most ettől ő kevesebb? Úgy érzem ma elég sok a provokatív kérdés. 🤔
2018. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy azok a pasik, akiknek bejössz, sikertelenek az ismerkedésben, hogy veled is beérnék már. Úgy gondolkodnak ugyanis (tévesen), hogy téges könnyebb meghódítani, mint egy szép nőt.
2018. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem mindenkinek az óriási mellek jönnek be, ha hiszed, ha nem. A lányok igazán felfoghatnák ezt már. Engem a nagy mellek TASZÍTANAK, ellenben az egészen kicsik is beindítanak.
2018. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül ez van, de sok esetben biztos ez van. De ne félj, meghágná az a túrós csuszán hizlalt Ulmann Terézt is! Ismerek nem egy embert akinek Tank Aranka a párja és nem éppen az az ideálja. Ezeknek kb. a 30%-a aki szereti annyira a párját, hogy tényleg nem foglalkoztatja ez. A többinél ott van, hogy ez jutott. Fordítva is így van. Nem kell aggódnod, az itt válaszolók egy része is így van ezzel. Csak azért mondja, hogy hátha ír majd nekik egy önbizalom hiányos lányka
2018. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pici, vékony vagy, ez sok pasinak tetszik, nekem is :)
2018. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hol olvasgatsz ilyeneket cuni? Mesélj nekünk.

Miután nem igaz amit olvastál akárhol, így nincs is értelme a kérdésnek.

2018. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te hol élsz? :D A vékony nők a fénykorukat élik. Egy 65 kilós nőt már kövéreznek a férfiak is.
2018. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!