Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyhogy egy ilyen férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy egy ilyen férfinek nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Szóval egy 31 éves pasiról van szó, igaz külsőre mackósabb és hosszú hajú, kicsit fura, de nagyon okos, türelmes, segítőkész, csupa pozitív. Nagyon kedves, jóindulatú, de pasiban én még nem láttam ennyi pozitívat. Ha vki igen, sztem ő tudja hogy kell bánni egy nõvel. Szerintetek? A kollégái állítólag ki is használták, olyan mértékben rendes.

2014. nov. 21. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok minden lehetséges,amiért nincs párja még.. de ha ennyire bejön miért nem randiztok és jössz rá az okokra magadtól?

Lehet pont passzoltok..

2014. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
meleg
2014. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Számtalan ember van akinek épp nincs barátja, barátnője. Max az lenne fura ha 31 évesen soha nem lett volna nőhöz köze, bár nekem is van egy hapi a haveri körömben aki 28, de szerintem még nem volt nővel, pedig normális, jó fej és még csak nem is rusnya, egy darabig azt feltételeztük homok lehet a gépezetben, de ennek sem mutatja semmi jelét, inkább az jött le, hogy a nőkkel kicsit szerencsétlenke, eldumálgat és elbeszélget velük társaságban,de ha konkrét csajozásról van szó nem mer, vagy nem akar kezdeményezni, leblokkol, gondolom önértékelési zavarok vagy már valamilyen szégyen lehet benne, hogy ilyen idős korában tök amatőr ebben a világban.
2014. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én munkahelyemen is van egy pont ilyen férfi vagy is inkább srác mert ő fiatalabb még ő csak 22 éves, de vele is szintén ez a helyzet még külső alapján is mackós, hosszú hajú meg minden, és jelleme is szintén hasonló, ő is kedves, értelmes, segítőkész bár őt nem tudják kihasználni mert olyan szinten van neki esze hogy tudja mikor kell meghúzni azt a bizonyos határt, de lényegtelen.


Én vagyok 30 éves nő és sokszor észrevettem hogy a srác figyel engem mert ő csak 2 műszakban dolgozik mert más körben van, lényegtelen én meg 3 ba vagyok és nem mindig vagyunk egy műszakba, de sokszor figyelt engem váltáskor, meg követett engem meg mindig köszönt de valahogy sosem mert megszólítani. Egyszer volt olyan alkalom amikor kettesbe kerültem vele egy új épületrészbe amikor pakolni meg takarítani kellett és mivel nekem napok óta semmi munkám nem volt így vele raktak össze hogy dolgozzunk együtt pár napig, mert ő karbantartó volt bent, én meg a raktárban dolgozom mint adminisztrátor de nem volt semmi munkánk csak amolyan ügyeletbe voltam és akkor rendeltek be engem is az új épületrészbe takarítani meg ottani dobozokat meg új berendezéseket kellett felsorszámoznunk és leltárba írni meg minden. Akkor tudtam igazán összebarátkozni a sráccal, ő borzasztóan zavarba volt amikor megtudta hogy 3-4 napig velem fog dolgozni majd, mert nagyon félénk egy srác, és bár régen nagyon övér volt mert amikor odakerült láttam is és már akkor kinézett engem magának, sőt már akkor szimpatikus volt nekem, de így hogy pár hónap után megláttam hogy kezd fogyni meg ő maga is mondta hogy sokat változott meg én is láttam rajta, akkor megtudtam hogy ő félénk is volt meg sokan a külsője miatt nem voltak hajlandóak összejönni vele és ezért lett bátortalan a lányokkal, de ugyanakkor ő is érti hogy kell bánni a nőkkel, jobbára csak nőkkel szeret barátkozni, rengeteg lány barátja van egyik az unokahúgom aki szintén mondta hogy egyszerűen nem értik miért nincs barátnője, persze lehet a külső miatt nem kellettek neki vagy mert picit csendesebb unalmasabb fajta, mert társaságba általában mindig a háttérbe van, de ha kettesbe van valakivel akkor nagyon jól el lehet vele beszélgetni meg lenni, amit én magam is észrevettem, a későbbiekbe. De hogy őszinte legyek én a mai napig nem tudom megfejteni a srácot. Én nekem annyira szimpi lett hogy simán adnék neki esélyt hogy meghódítson, de nem lehet mert tavasszal férjhez megyek, persze amikor megtudta a srác hogy házasodni készülök nagyon szomorú lett, és észrevettem hogy nem figyel, meg nem keres, mert amikor vége lett a közös munkánknak akkor egy ideig még mindig találkoztunk és akkor a köszönésen kívül tudtunk dumálni egy picit, de ma már ez egyre ritkább. 2 napja láttam őt amikor mentem be dolgozni éjjelesbe ő meg épp arra járt, de nem is nagyon köszönt oda, csak egy laza helót mondott és ennyi. Ma nem tudom mivan vele mert piheős vagyok, de szinte egész héten nem láttam, pedig tudom hogy bent volt mert a jelenlétibe szerepelt a neve meg az aláírása de ennyi volt összesen.

Én nagyon szívesen összebarátkoznék vele még jobban mert egyrészt érdekel a problémája hogy miért nem talál magának nőt, meg másrészt segítenék is neki a csajozásba, be is mutatnék neki pár ismerősömet akiknek már meséltem róla és képet is mutattam nekik és mondták hogy szimpatikusnak tűnik nekik főleg így ahogyan most kinéz mert mutattam nekik régi képet is róla amikor még 30 kilóval volt több, és arra mondták hogy úgy nem ismerkedtek volna vele.

2014. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom simán csak nem csajozik, nem érdeklik efféle dolgok. Ilyen a párom is. Ha én nem szedem fel őt, akkor még most is egyedül lenne és a tanulás meg munka lenne az élete. Nagyrészt most is az, csak benne vagyok én is.
2014. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet élvezi a függetlenséget nem mindenkinek kell kapcsolat.

Én is ilyen vok csak 25.

2014. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!