Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak miért szeretik azt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak miért szeretik azt ha egy nő arcára élvezhetnek el? Mit akarnak vele kifejezni? Dominanciajukt? Szimplán csak így akarja megalázni a nőt mert semmibe veszi? Miért izgul erre a ferfiak egy része?

Figyelt kérdés
Mi játszódik le nektek a feketében akkor amikor a barátnőtök arcára élveztek?

#szex #orális szex #arcra elvezes
2018. aug. 17. 13:46
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
25%

Én azért emeltem ki a dominanciát a tettel és a látvánnyal, mert próbálom az érzés gyökerét megtalálni, hogy miért is annyira izgató látni.


Csak tiszta fejjel, terminátorosan értékelve ez egy olyan cselekedet ahol összepiszkítod a párodat, kellemetlenséget okozol neki, csak negatív oldala van. Egészen addig amíg az érzelmek nem jönnek be. És milyen érzelmek jönnének be? Egy nagyon hasonló eset ha arcon szarja egy galamb a lányt. Max röhögsz az abszurditásán, de attól még ez egy rossz dolog.


Ha viszont te csinálod, akkor nem az az érzésed, hogy most összepiszkítottad, hanem, hogy a te anyagoddal összemaszatoltad az arcát és ez tetszik. Tetszik, mert te csináltad, tetszik, mert ő engedte (jobb esetben), tetszik, mert alattad van, le van térdelve, és várta, hogy te ráélvezz. De ezek nem elég erős érzelmek, hogy vonzódj ehhez a cselekedethez. Mélyebb érzelmek kellenek, hogy kívánd, hogy epekedj utána, hogy annyira izgasson, hogy a menet csúcsának tituláld.

Lehet van valaki aki valami teljesen furcsa gyerekkori trauma miatt izgul erre, de az esetek többségében ugyan az váltja ki, mint amikor te vagy felül és keményen megdugod a lányt, mikor hátulról leszorítod és mint a duracell nyuszi neki esel, mikor vitatkozol valakivel és egy akkora végszóval zárod az argumentumodat, hogy köpni nem tud a másik (erről még fantáziálunk is majdnem annyit mint a szexről, hogy "mit kellett volna mondanom") vagy mint amikor egy másik ember a te akaratodat teljesíti, úgy ugrál ahogy te fütyülsz.

Ha ezeket a hasonló érzelmeket nézzük, akkor a gyökere az arcra élvezés tetszésének a dominálás.


Vegyük csak a sok sok esetet és esettanulmányt a hatalom és a szexualitás között. Azzal nagyon sokan egyet értenek, hogy a hatalom valamilyen összefüggésben van a szexuális vágy és gerjedés között. Vagy erősen megnyilvánul a személyiség az ágyban is (Pl. a nagy alfa pasi kemény, önző, akaratos és domináló az ágyban, nem tűr ellenvetést és a nőnek mindent meg kell tennie amit ő kíván) vagy fordítottan arányos (Pl. a vezető beosztású CEO aki alatt ezer ember dolgozik és mindig keménynek kell lennie, titokban arra vágyik, hogy megalázzák)


A legrosszabb esetről már mindenki hallott valamilyen formában, mikor a nyámnyila, papucs ember, aki az életben egy szerencsétlen, a feleségén éli ki a megalázottságát, vagy ami a rosszabb, a gyerekeken. Csak hogy arra a kis időre ő is érezze, milyen amikor behódol neki valaki.

A másik oldalról még fantáziálni is szoktunk, mikor a szelíd könyvtáros kislány az ágyban egy vadmacska.


Minden ami nem fizikai élvezetet ad, az a dominálásról szól! Az egyetlen határvonal néhány póz, ami lehet csak azért tetszik, mert fizikailag jobban ingerel, de nagyon sokan azért gerjednek pózokra, mert ott valamelyik fél jobban tud irányítani.

2018. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Kedves #41-es !


Az a baj, hogy Te ezt eleve csak és kizárólag "dominanciaként" ítéled meg !


Akkor nézzük fordítva:

Amikor én orálisan kényeztetem a partnerem egyáltalán nem zavar (SŐT!), kifejezetten élvezem, ha az aktuális barátnőm elélvez közben és nemhogy nem zavar, de egyenesen szeretem azt, amikor teljesen nedves lesz !!! Sőt !! Szinte "elfolyik" a gyönyörtől !!

Az sem zavar ha én vagyok alul és a kis "csúnyájával" ráül a számra !!!


Na ehhez mit szólsz ???

Ilyenkor mit mond neked a nagy pszichológiai elemzésed ???

Ilyenkor is egy "hatalomvágyra törekvő, diktátor hajlamú, egoista" lennék ??


Egyébként kár ez a körmönfontan "lealacsonyítás", mert egyáltalán nem vagyok sem papucs férj, - még nem is nősültem meg- sem pedig valami beosztott egy kicsinyes főnök alá osztva, stb, stb...

Én mindig is a magam ura voltam és Hála Istennek most is az vagyok ! Szerencsés vagyok, mert azzal foglalkozhatom, amit szeretek, stb, stb !


Szóval röviden:

Itt "sajnos" Neked ellent kell mondjak szinte mindenben !!

Annyi elképzelhető az okfejtésedből, hogy egyesek ezt ezért csinálják/csinálhatják...., mert bla-bla-bla.. ! Nem ismétlem meg azokat, amiket leírtál !

DE ÉN NEM A DOMINANCIA MIATT TESZEM/TETSZIK EZ, SEM PEDIG EGYÉB MÁS MIATT SEM !!!

Pusztán, mert ez tetszik !

És képzeld 3 (!!!) olyan barátnőm is volt, akik kifejezetten imádták ezt a fajta befejezést !

Ja és azért a "galambürülék" az más kategória, meg hogy "leköp" valaki valakit, stb ! Az nem tartozik egy szexuális együttlét fogalmához ! (Szerintem)

Ja és NEM, NEM ért semmilyen gyermekkori trauma sem !!!

2018. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
25%

András32:


te az orál szexet hasonlítod az arcra élvezéshez?

Ez sok esetben nem összehasonlítható. Az egyik egy folyamat, ahol a másiknak örömöt okozol, velejárója hogy benedvesedik, de az egész folyamat lényege az örömszerzés. Ha abba hagyod, a másiknak nem lesz jó. Te szeretsz örömöt okozni a lánynak és nem zavar a testnedv.

OKÉ


De ez nem ugyanaz, mint amikor a csaj ott áll feletted, és maszturbál és rá akar spriccelni az arcodra. Ez a női megfelelője az arcra élvezésnek. Nem az, hogy te nyalod őt! Annak a megfelelője a szopás, ahol előváladék keletkezik és talán a végén a szájba elmegy, de végig a másik csinálja az ingert.


Az arcra élvezés egy teljesen más folyamat, ott jóformán maszturbálsz és az a célod, hogy a másik egy bizonyos pontjára süljél el. Jelen esetben egy személyes, "intim", oda-nem-illő helyre. Számára ez a hely nem kellemes, mert nagyon kiszolgáltatott.


Fizikai oldalt nézve:

Nem azért, mert ez a másiknak milyen jó, nem azért, mert ez a farkadnak szuper érzés, egyes egyedül az agyadban szuper ez!


Szóval ne hasonlítsd össze az orállal, sőt, még mint ahogy írtam, a szájba élvezés is egy teljesen más dolog. Ott élvezi a férfi az érzést, hogy egy nedves szuper kéjbarlangba tud elsülni. Arcra élvezésnél semmi ilyen nincs.



Írok néhány olyan dolgot amiben szinte semmilyen szexuális fizikai inger nincs (nem a nemi szervekre vagy erogén zónákra hat), mégis sok ember számára nagyon nagy élvezetet nyújt, gyökerét nézve a dominálás és kiszolgáltatottság miatt.

Próbáld meglátni a hasonlóságot:

- Arcra élvezés

- Bukkake

- Kikötözés, bilincs

- elfenekelés

- folytogatás

- hajhúzás

- lábimádat

- hotwife/cuckold

- erényöv

- beöltözés/szerepjáték


még sorolhatnám, de mint látod ezek mind az agyra mennek rá, és csak azoknál hatásos, akik élvezik és kívánják a kiszolgáltatottság valamilyen formáját, legyen bármelyik oldal.


Igen, ha arcra akarsz élvezni, ha te erre vágysz, ha neked ez a csúcs és így sokkal nagyobb az orgazmusod, akkor annak semmi köze nincs ahhoz, hogy szép a lány arca. Ha csak szép lenne, akkor az arcát nem akarnád bepiszkítani. Ez 100% alárendeltség fetish.

Hogy pontosan mi okozza, rossz munkahely, elnyomottság, sikertelenség, kis farok, elégedetlenség, gyerekkori bántalmak, túl sok hatalom.... azt mindenkinek magának kell megtalálnia.

2018. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Kedves Ismeretlen !


Látom meddő a mi vitánk, mert Te folyamatosan a saját prekoncepciódhoz ragaszkodsz mindenáron !!!


Eleve a szexben a férfi "dominál" (erősen idézőjelben), jobb esetben és ez az állatvilágban ugyanúgy megvan szinte az "összes" (leginkább az emlősöknél) állatnál, mint az embereknél !!!

DE !!! Persze az ember az ember ! Viszont azért rengeteg formában hasonlít az állatokhoz (pl: jelen esetben a szex terén), sőt a csimpánz és az ember között 1,5%-nyi az eltérés genetikailag !!! És ez ha tetszik, ha nem akkor is így van. Pl: Etológusok filmre vették és számos esetben azt tapasztalták, hogy a domináns hímet is meg-meg csalja a párja: pl: teljes csendben "szeretkeznek" egy bokorban. Aztán a csimpánz nőstény le is cummantja a hímet, stb, stb,,,

Tehát csupa olyan dolgot tesznek, amit a mai ember is... !

Ezek tények !!!

De térjünk vissza az emberhez, s ezeket csak azért hoztam fel, mert mi sem (emberek) tudunk - ha akarnánk sem - elszakadni teljesen az "őseinktől" (evolució) !

És a lényeg: az ember egy olyan "állat", aki képes kordában tartani érzéseit (már aki..) és képes "csak" örömszerzés céljából szexelni !!!


Ami pedig az önzést, egoizmust, hatalomvágyat és egyebeket illeti tudnék Neked mesélni, hogy a nők ("földre szállt angyalok") mi mindent csinálnak vagy éppen nem csinálnak a szexben !!!

Pl: Megtörtént esetek velem:

Az egyik (nem hosszú kapcsolatom) volt barátnőm szerette, elvárta, hogy én orálisan kényeztessen, de Ő soha semmilyen szinten nem volt ezt hajlandó viszonozni !!! Vagy egy másik példa domináns nőkre, hogy tetszett neki ha Ő előre megmondta mit szeretne (amivel még nem lenne baj), de az ha én szerettem volna valamit (kivételesen nem arcra élvezésről van szó), akkor hajthatatlan volt és hiszti, stb, stb.. !

Szóval nem nyújtom, száz szónak is egy a vége, rengeteg baj van a lányok terén is ha már itt tartunk !!!


És végül még egyszer elmondom és utoljára remélve, hogy MEGÉRTED végre, NEKEM SOHA SEMMILYEN GYERMEKKORI TRAUMÁM SEM VOLT !!! Hála Istennek !!!

Édesapám, Édesanyám a Világon a LEGJOBB szülők, (A Jó Istennek hála, hogy még mindig élnek !!! Éljenek is még nagyon sokáig !!!) és azok még ma is, mert ott segítenek nekem, ahol csak tudnak ! Az iskoláimban sem volt semmi trauma !!!

Szóval ezzel a "trauma" dologgal igencsak nagy kapufát lőttél... !


Lezárva ezt az értelmetlen vitát én csak annyit "mondok"/írok, hogy én ezt szeretem és igen a látvány miatt és képzeld RENGETEG FÉRFI szereti még ugyanezt !!! Nem kell mindent túlkombinálni ! Mondjuk Ti lányok szerettek mindent túlkombinálni, de ezt akkor sem kell !!!


Egyébként meg gondolj, amit akarsz, úgy látom úgysem jutunk dűlőre, mert Te ragaszkodsz mindenáron egy általad elképzelt vízióhoz (mást nem tudok erre mondani), ami igazából egy vicc !!! Már Ne haragudj, hogy ezt írom !!! S igazából ezért nincs értelme Nekünk "diskurálni" tovább !!!

2018. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
59%

én szerintem jól áll neki a cuccom,és aztán lenyalom,és egy csókkal odaadom neki. Szóval csak egy megálló a ki indulás és cél között.


ha megakarnám alázni,akkor lekhurváznám a piacon,a szülei előtt.


ui:miért kell az orális szexet és mindent ami hozzá köthető(arcra élvezés,térdelés,lenyelés,stb) a nők megalázásának tekinteni?

2018. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tartom megalázónak. A fiúnak, akit szeretek imádok mindent, de mindent megadni. Talán egyetlen kivétel az anál.
2018. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
41%

Ha adott egy lány akivel szeretkezek akkor nem akarom megalázni mert szeretem. Ledomonálni (ilyen szó létezik?) sem akarom mert nem hiszem,hogy egy kapcsolat feltételenül dom-sub kapcsolat is egyben.

A partnerem egyenrangú velem akkor is kisebb,gyengébb,fiatalabb és alacsonyabb.

A szeretkezés nem arról szól,hogy uralkodok felette,és megalázom. Mert az a mazó prosti +bh@szása. De az más. Ott nem fontos a másik csak én.


A másik,ha mégis megalázás lenne a cél azt biztosan nem úgy csinálnám,hogy más nem lássa. Annak semmi értelme,hogy megalázom magam előtt. Hogy kifejezem a dominanciámat magamnak. Lehet,hogy ő így ebbe bele sem gondol (mint te) akkor meg aztán önmaga seggebaszása volt az arcra élvezés. Másnap mehet vissza csicskànak de legalàbb jól megmutattam magamnak...hogy az asszony alacsonyabb rendű. Csak ezt még ő sem tudja.

Ez aztán a boldogság forrása.(irronia)

2018. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
74%

Nőként írom.

Soha nem jutott eszembe,hogy ez megalázó lenne,vagy megalázás lenne a célja.


De ha az is volt,akkor az aktuális férfi is megalázkodott előttem.


Lehet,hogy valahol hibás a feltevésed.

Persze nem azt momdom,hogy soha senki nem akarta így vagy hasonló módon kifejezni a dominánsságát,de vagy rossz férfivel vagy ,vagy túlsok feminista összesküvés elméletet halgatsz.

2018. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
43%
Ne légy már ennyire szélsőségesen gondolkodó kérdező... Az arcra élvezés, az egy eleme a szexnek, az, hogy te azt, hogy csinálod, százféle tartalommal meg lehet tölteni. Van amikor kifejezetten a megalázás a cél, akár leköpik, lepisilik a nőt, mert semmibe veszik, na ezt én pld. nem is tartom izgatónak, van amikor nem akarja megalázni, de igen, a dominancia izgatja benne, arra öszpontosul a dolog, ez már jobb egy fokkal, de ez se az én világom, ez mondjuk van akkor ha kifejezetten olyan körítést adnak neki, hogy a lány pórázon van, a férfi szopásnál is úgy alárendeli a gesztusaival (finom pofozgatás stb.), de ez azért nem problémás, mert ez csak egy játék, a szexben a domaninancia bevitele, mint a játék fűszerezésének lehetősége ezáltal, kap szerepet. Folyamatosan változik is, h épp ki a domináns, persze ha valakinek ez nem ízlése, akkor nem csinálja. A való életben féljünk, utasítsuk el a dominanciát, amikor valaki uralkodni akar rajtunk, mert több pénze van, felettük ál a hierarchiában. Ne a szexben, jesszusom, ott mit félünk tőle, ha nem akarod, nem kell, attól, h dominancia nem rossz. De ezen felül az arcra élvezés lehet "csak" egy élvezetes, gyönyörködtető dolog, és én ezt szeretem igazán. Amikor a lány is élvezi, nevet, játszik vele. Ez azért jó, mert a sperma (nem kéne pl. a szarhoz hasonlítani), sztem nagyon izgató dolog, az én izgalmam gyümölcse tkp. És ha kis helyre összpontosul valami számomra nagyon izgató azt jó telelőni, jó látvány, jó a tudat, kielégítő, izgalmas. Ha nem szép arcú a lány, már nem is annyira izgató leélvezni, sőt egyáltalán nem. A fenék főleg, de a mell is azért nem olyan izgató, mert az nagy felület, az arc számomra azért a legizgatóbb, mert még a lábnál is jobban összpontosul valami nagyon szexi kis helyre, meg talán épp ez, h tud vele jelzést adni. Szeretek hatást kiváltani a másikból. Amúgy ha még titkárnős szemüveg is van rajta az a legjobb :)
2018. aug. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!