Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt vettem észre, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy a lányoknak legtöbbször barnák a kisajkai, illetve a puncija körül, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
punci, kisajkak, lányok, szex
2018. aug. 18. 01:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%
Lilás?! Takarodj már
2018. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
A pöttyös az igazi!
2018. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Én fehér bőrű vagyok, mégis barnás a puncim, ez van. Viszont még senkit sem zavart eddig, vagy jól titkolta. :D
2018. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 he84 ***** válasza:
88%

Ezt a kérdést már feltetted kérdező augusztus 14-én, ismerős volt és visszanéztem, stimmel. Nem értem, miért kérdezted meg ugyanazt kicsit másképp. Itt van a kérdésed, amiről beszélek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Az nem barna, hanem inkább szürke. A legtöbb lánynak genetikailag szürke, vagy sötétszürke ott. Nekem is sötétszürkék ott lent az ajkaim. A 2-es és a 7-es válaszoló pedig eléggé ostoba, már bocsánat. Nem az igénytelen és többször megdugott lányoknak olyan csakis, ez egy baromság,...! Én rendszeresen fürdök, mosakszok ott lent is, nem voltam megdugva sokszor, mégis sötétszürkék ott lent nekem a kisajkaim. Csak mert ő eddig csupa rózsaszín nunival találkozott, nem azt jelenti, hogy csak olyan van alapból és hogy csak az a jó.

2018. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
En meg barnabb boru vagyok, a puncim megis rozsaszin. Na ezt add ossze. Mondjuk az arcborom meg olyan, mint akit kimeszeltek, nem tudom, hogy raktak engem ossze. :D
2018. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem probléma ez. Az enyém is pirosas, sötét színű. Szerintem ez a fajta is gyakori, teljesen természetes :D
2018. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem a szín a lényeg, hanem hogy körül vegyen !
2018. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!