Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak, nőknek szóló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak, nőknek szóló kérdés. Ha a párotok kíváncsi lenne a kapcsolatotok előtti nemi életetek részleteire, elmondanátok vagy ez már zavarna benneteket?

Figyelt kérdés
Feltételezzük, hogy nem bántó szándékkal és nem féltékenységből kérdezné.

2018. aug. 10. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Nehéz elképzelni, hogy más okból kérdezné.

Hidd el, nem jó az ha valaki mindig tudni akarja a részleteket!


Nem mondanám el neki, nem volt része akkoriban az életemnek, fölösleges is lenn firtatni a témát.


Könnyű olyat mondani ilyen téren, amin kiakadna vagy megsértődne a másik...

2018. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát mi megbeszéltük és egyikünk se akadt ki rajta...

Mi azért meséltük el, hogy lássuk kinek mi hiányzott a régi kapcsolatából, vagy mi hiányzik a mostaniból.

Nekem az hiányzott hogy többet nyaljon, a régiekben is ez volt a probléma.

Neki meg az hiányzott hogy a szemembe nézhessen szex közben, meg világosban csináljuk, ez meg volt az előző kapcsolataiban.

Ezután mindketten változtattunk és már minden tök jó :)

2018. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Túl mély részletekbe nem megyek bele, ennyi "titkom" nekem is legyen már. De a partnerek számát nem titkolom, nem szégyellem.
2018. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
A mostani kapcsolatom előtt szűz voltam :D Szóval szívesen mesélek erről ha akarja :D
2018. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Én is azt tudom mondani, hogy ez személyiségfüggő. Te ismered a barátod, mennyire féltékeny, mennyire tud előtted megnyílni.


Személy szerint mi is beszéltünk róla sokat, ki-kivel volt együtt, hogy és meddig. Én is kíváncsi voltam és a párom is. De szimplán kíváncsiság volt. Ez volt 4 éve, azóta is tart a kapcsolatunk, és semmi nem változott. Talán még erősödött is.


De még egyszer mondom, hogy ez személyiségfüggő. Mi miután megbeszéltük el tudtuk engedni, de biztos van olyan, aki ezen agyalna addig, amíg véget nem ér a kapcsolat.

2018. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem mondanám el. Semmi köze hozzá, meg lehet jobb is ha nem tudja.
2018. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Lehet h nem féltékenységből kérdezné,de ha lenne vmi kisebb-nagyobb vita tuti a fejemhez vágná h "bezzeg vele jobb volt" szval nem,nem mondanám el!Engem sem érdekel mit csinált a múltbeli csajaival,akk őt se érdekelje.
2018. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Elmondanám neki, ha kérdezi. Nekem a komoly kapcsolat a tiszta lapokról szól, így ha érdekli, megosztom vele, amit tudni szeretne. Ha meg utána menne a hiszti meg a durci, ha véletlenül nem azt hallja, amit szeretett volna, akkor legalább kiderült, hogy nem illünk össze.
2018. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem zavarna. A mi kapcsolatunk oszinte. De tudja, hogy csak 3 kapcsolatom volt elotte, es bar mind tovabb tartott 1 evnel, vegul mind megbantam, igy nincs oka kerdezgetni sem. Nem is teszi.
2018. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi megosztottuk egymással, és nem bántam meg. Rég volt, elmúlt, már egyikünknek sem hiányoznak a régi partnerek. Sokminden kiderült belőle, amit hasznosítani tudunk. Például hogy nekem mi hiányzott, ő mit nem szeretett, stb. Az előző partnerekkel egyikünk sem volt ennyire nyitott. Sokkal jobb érzés így, hogy merünk beszélni a vágyainkról és tapasztalatainkról.
2018. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!