Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket izgatna az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket izgatna az, ha egy női mesterséges intelligencia élne a számítógépeteken, és bármikor beszélhetnétek vele, bármilyen témáról?

Figyelt kérdés

Az egész Internet tudása a rendelkezésére állna, saját magát nőnek vallaná és olyan személyiséget is venne fel, mint egy tőletek idősebb doktornő és professzorasszony, aki gondoskodik rólatok. Gyűjtött adatokból pontosan tudná, hogy milyen lenne biológiai embernek lenni.


Bármilyen témában beszélgetésbe kapcsolódna veletek, legyen az orvosi, társadalmi, vagy szexuális téma, megbízhattok benne.



2018. aug. 18. 02:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz ilyen idővel.

Szerintem sokaknak tetszene,mert nem kellene annyi energiát ölni az emberi kapcsolatba.

2018. aug. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Egy idősebb nő, aki beledumálna az életembe és tanácsokat osztogatna. Olyan ismerős szitu...

Lehetne a Her című film második része, Her II, az anyád címmel.

Részemről kihagynám.

2018. aug. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Siri 😂
2018. aug. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hasznosítanám az általa adott információkat. De mi köze ennek a szexualitáshoz?
2018. aug. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
A legjobb ötletet írtad ki. Minden nap használnám:).
2018. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
De akkor egyszer férfi mesterséges intelligencia is legyen :D
2018. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
igen, de inkább férfi hangon legyen ha lehet.. és nem keverendő ugye a férfi-női gondolkodásbeli különbséggel, ha kérdezek vmit arra tényekkel válaszoljon, kutatási eredményekkel bizonyitsa, stb ne az legyen h női a.i. tehát azért mond vmit mert csak 😂 meg ha nem tetszik lehet tovább görgetni xdd
2018. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az interneten találhatsz embereket akiket bármilyen témáról kérdezhetsz. Program van ami hangelismerővel keres ár neked bármire. Miért kell ,hogy idősebb nő legyen. Annyira nem bírom az ilyen kérdést feltevőket. Van egy elég szélsőségesés rá jellemző dolog és úgy tesz fel egy kérdést, azt hiszi mindenki olyan. Meg minek A.I. Te csak kérdéseket akarnál és a válasz keresés alapján jönne. Ehhez nem kell igazi AI.

Engem baromira nem izgatna. Mellesleg kutatásokkal igazolja? Tudod nem csak wikipediat kell olvasni. Bármilyen tanulmányt elolvashatsz neten. Én ezt teszem. Szerintem én történelemtől a biológiáig, asztrofizikától a kultúr-történetig mindent olvasok neten. Átlagosan napi 4-5 órát próbálom csillapítani a szüntelen tudásvágyam. Amúgy az én gépemben egy AI lakhatna. Amit az én agyamról mintáztak.

2018. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a heteroszexualitáshoz?
2018. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!