Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy pasi (lakótársat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi (lakótársatok, ismerősötök stb) véletlenül nyitva hagyná a fürdőszoba ajtót miközben zuhanyzik és arrajártok, benéznétek rajta?

Figyelt kérdés
2018. aug. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt is megmondom, hogy miért nem, lakótárs az egy idegen, az kukkerol aki valamit akar a másiktól, én meg nem valószínű akarnék bármit is. Ismerősre, rokonra meg nem vagyok kíváncsi, én is kellemetlenül érezném magamat, meg azt gondolom, hogy ő is.
2018. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül?? Lakótársam sose volt, de nyaraláskor ha haver pasival véletlenül egymásra nyitottunk, akkor oda se néztem én sem, ők sem. Öltözés közben volt, fehérneműben meg nyugodtan láthat, nem zavar. Fürdés, zuhanyzás közben én mindig zárom illetve kopogok és tudom hogy ott van, akkor nem nyitok be.
2018. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igem
2018. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jó pasi akkor lopva odanéznék de nem bámulnám meg hogy azt mondhassam hogy véletlen volt.
2018. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy ismerem magam, véletlenül is sikerülne. Egyébként legfeljebb rápillantanék, de nem bámulnám meg. Egyébként sem szívesen laknék olyannal akihez vonzódom, mert csak problémákat okoz.
2018. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, bezárnám.
2018. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, h veletlenul? Sztem bepillantanek es annyi...de nem tudnam kizarni annak a lehetoseget, hogy nem veletlen.
2018. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bepilantanén az tuti.

Aztán bezárnám az ajtót.

2018. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!