Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan viselitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan viselitek, mikor a pàrotok megszorongatja a csuklótokat, karotokat?

Figyelt kérdés
Milyen rendszerességgel történik és mennyire dúrvàn?

2018. aug. 19. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Velem nem volt ilyen. En nem szeretem ha durvan bannak velem.


18/l

2018. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
szexben néha a popsira csapás vagy h hátrafogja a kezem megengedett de a mindennapokban nem tűrném el tőle a durva viselkedést velem szemben
2018. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Miért kell azt szorongatni? Mi értelme ennek a kérdésnek?
2018. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem arra gondolt, hogyha keményebben megy a szex akkor mondjuk leszorítja a csuklót?!
2018. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Szarul
2018. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha kicsit durvább hevesebb a szex az jó izgató

De ha ezt random csinálja a pasi akkor abbol a kapcsolatból menekűlni kell minnél előbb

2018. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4 akár szex közben, akár csak úgy jàtékból, vagy akár vitànál is..
2018. aug. 19. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha szexen kívül bármikor megmerészelné szorongatni a karomat, olyan erővel rúgnám hasba vagy tökön hogy többet az életbe nem jutna ilyen eszébe!

Engem csak ne szorongasson egy pasi.


Szex közben nem "elviselem" hanem élvezem. Az teljesen más szituáció, olyankor szeretek "alul maradni".

2018. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Szex közben jó alárendeltnek lenni. Viszont "csak úgy" nem tehet és nem is tesz ilyent, mert akkor kiszórom a ruháját.

Na jó, ha játszunk (csiklandoz, igyekszik felizgazni), akkor előfordul, de az sosem fájdalmas, vigyáz rám.

2018. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
nekem szokta tartani eősen a csuklóm éel élvezem. sőt ha hátulról csináljuk a popsimra is szokott csapni kicsit erősebben és irtóra élvezem. ( nyilván ezeket csak szex közben csinálja. a való életben nem).
2018. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!