Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűz vagyok, de a párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz vagyok, de a párommal még nem pettingeltünk, attól még megpóbálkozhatunk az első szexszel?

Figyelt kérdés

Mindketten felnőttek vagyunk már,neki már volt több kapcsolata és tapasztalata is van,nekem viszont ő az első,szexuálisan.4 hónapja vagyunk együtt,nem találkozunk minden nap,de amikor igen,akkor csókolózunk,simogatjuk egymást,sokat beszélgetünk,stb,de konkrét ujjazás,nyalás,vagy egyéb kielégítési forma még nem volt sehogy.



Lefeküdhetek így vele, minden "előkészület" nélkül?

Szóval egyből szex.


2018. aug. 19. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is petting nélkül veszítettem el a szüzességem.
2018. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt behatol jobb esetben úgy is kinyal, benedvesít. Ha meg fel vagy izgulva kellőkép kell hogy táguljon annyit.
2018. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és ha nem nyal? nem igazán szereti az orál szexet
2018. aug. 19. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát valamitől be kell nedvesedned, újjazhat, csiklóizgatás, de ha nem csinál veled semmit csak két csók után nem fog sikerülni a behatolás, főleg nem elsőre.


Amúgy nem lenne baj ha előtte megismernétek egymás testét, nem durr bele a közepébe.

2018. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az a nedvesedés nem lesz elég,hogy csak kívánom őt? Mindenképp kellene fizikai rásegítés is ?
2018. aug. 19. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Én attól is nedves leszek ha sokáig vadul és szenvedélyesen csókol simogat ott lent is. Nem kell feltétlen nyalni de valahogyan izgalmi állapotba kell hogy legyél. Amúgy meg nem tudom milyen hülyeség ez hogy az első szex előtt petting is kell. Nem írja ezt semmi elő. Legalább is nekem ez jött át hogy ezt hiszed kell.
2018. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen

De ne csak te szopjál

Ő is nyaljon ki

Ez alap

24N

2018. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szex előtt is pettingelhettek. Hiába izgulsz fel már a csókolózástól, ha nem izgat előtte valahogy, nem fogsz eléggé ellazulni odalent. Arról nem is beszélve, hogy milyen pasi az, aki nem hajlandó pettingelni előtte, csak egyből beteszi? Főleg szűz lánnyal?! Elméletileg persze megtehetitek, hogy minden előzmény nélkül bedugja, de valószínűleg akkor is kellemetlen lesz, ha fél doboz síkosítót rányom előtte. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha előbb megismeritek egymás testét.
2018. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
finnyás a barátom,meg egy kicsit félénk is és nem szeret nyalni :(
2018. aug. 20. 00:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam a legtöbb új szex előtt az előjáték egy komplett petting. Emiatt sosincs gond a szex résznél...

35F

2018. aug. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!