Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom durva volt velem először és most nagyon fáj?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Szakits vele
2018. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az a baj én nem szóltam neki, féltem szakít velem ha megtudja.
2018. aug. 15. 19:42
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
A szuzesseg elvetelerol beszelsz? Az tobb napig faj akkor is, ha nem durvan csinaljak.
2018. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem szóltál neki, hogy ne legyen durva?


Miért nem nyitod ki a kis szádat? Ne legyél butus!

2018. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Mivel? Pasikával? Vagy a kis bozontossal? Vagy mi a kérdés konkrétan?
2018. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki hulye...

Honnan kellett volna tudnia, hogy szuz vagy, es nem egy heves menetet akarsz, ha nem mondod neki?! Teljesen maskent kozeledett volna hozzad. Es a noknek fontos a kesobbi kieleguleshez, hogy ne legyen az elso negativ elmeny.

Te se alltal sorba az eszert... Normalis lany buszke a szuzessegre, es a pasik is odavannak erte.

2018. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha már a gondolata felmerül, hogy szakít veled, ha szólsz neki, hogy fáj, akkor ő egy p.cs. Hagyd ott és menj el nőgyógyászhoz.
2018. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

A lábadat szét merted rakni, de nem mersz szólni, ha fáj valami?

Ez igen! Gratulálok! Csak az a kérdésem, hogy egyedül vagy ilyen hülye, vagy valaki segít?

2018. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szólsz neki akkor legközelebb is durva lesz és legközelebb is fájni fog! Jól gondolom, hogy nem az eszedbe szeretett bele?
2018. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta. Az elején még a kapcsolatunknak mondta úgy tűnök mint egy tapasztalt lány és úgy is nézek ki , ezért nem akartam tagadni aztmondtad az vagyok.
2018. aug. 15. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!