Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha szerelmes az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha szerelmes az ember valakibe, akkor jobb vele a szex mint egy idegennel? Pl. Egy egy éjszakás kalandnál jobb egy szerelemből eredő szeretkezés? Vagy akár egy ismeretlennel is lehet épp ugyan olyan vagy akár jobb is a szex mint a szerelmeddel?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen jobb. Tény, hogy sokat tesz hozzá a szerelem, de attól még lehet béna az ember az ágyban. Ugyanakkor szerelem nélkül is lehet olyan jót dugni, mint még soha.
2018. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb
2018. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

persze hogy jobb.


oké, mint az első is írta, lehetnek extrém esetek, ahol kikapod a legeslegjobb szeretőt egy éjszakára és amellett a szerelmed egy béna, de most abból indulunk ki, hogy melyik a jobb:

érzelem nélkül vagy érzelemmel szeretkezni???


Hát természetesen érzelemmel.


Ha szereted a másikat, akkor az okoz neked örömöt, hogy másiknak örömöt okozol.


Ha még nem voltál szerelmes valahogy így képzeld el, hogy melyik okoz nagyobb örömöt neked?:

- Sétálsz az utcán és egy idegen nőnek segítesz a csomag cipelésében. Ő hálásan megköszöni és soha többet nem látod

VAGY

- Édesanyádnak segítesz a csomag cipelésben és ő elmondja, hogy mennyire szeret, mennyire büszke rád és süt egy sütit is neked.


Melyik "elégít ki" jobban?

2018. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha értem. Ez az utolsó egyenesen lenyűgöző példa volt, még nem voltam úgy igazán szerelmes, de így már értem. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2018. aug. 20. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Érzelemmel jobb!
2018. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!