Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgat hogyha bugyi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgat hogyha bugyi nélkül vagyok a ruha alatt. Ez gond? (18/L)

Figyelt kérdés
Egyszerűen beindít az érzés és a tudat hogy ha valaki csak gyorsan a magáévá akarna tenni le kéne húznia a nadrágom és alatta ott lennék neki. E miatt már alig hordok bugyit. Ebből lehet baj?

2018. aug. 20. 13:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Ja... aztan majd jon a "megeroszakoltak hogy lepjek ezen tul" kategorias kerdesek. ;)
2018. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Bence_ ***** válasza:
77%

Miért lenne gond?

Ilyen időben nadrágot hordasz?

2018. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

A nadrággal végülis védve vagy.

Szoknyával tök izgató lenne, de az azért veszélyesebb.


Amúgy nekem az jönne be, ha a barátommal mennék ugy sétalni, hogy rajtam rövid szoknya bugyi nélkül. S ha úgy érzi azonnal nekem tudna esni!

2018. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Volt régen a vidámparkban az elvarázsolt kastélyban egy rész, ahol alulról levegőt fújtak be. Ilyenkor aki szoknyában volt, annak felfújta a szoknyáját. Ha bugyi sincs rajta olyankor, az kemény. :D
2018. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
Remélem vagy annyira igènyes,hogy naponta cserèlsz nadràgot,ha összekened a punciddal. Nem vèletlenül talàltàk ki a bugyit.
2018. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy barátnőm aki egyszer egy ehhez hasonló szoknyába jött el velem színházba:

[link]

A fekete szoknya, egész úton izgett mozgott, de különösebben nem figyeltem miért, amjd amikor beültünk és elkezdődött akkor súgta a fülembe, hogy nincs alatta semmi, na utána már nem tudtam az előadásra és utána a koktélozásra figyelni...

szóval nem baj, főleg akkor nem ha van is valaki aki tudja, hogy nincs rajtad, és tudod is, hogy mit váltasz ki belőle evvel...

2018. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
83%

Nyáron, ha kánikula van én sem viselek bugyit, kivéve azokon a napokon. Viszont csak szoknyával szoktam így tenni, nekem nadrággal nagyon kényelmetlen, persze nem egy ultra mini szoknyában, hanem egy térdig érő minimum.

23/l

2018. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyával, rövid nyári kis ruhával, nagyon izgi lehet így a városban járni.
2018. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Nudista strandolni nem szeretsz ?
2018. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Tök jó! Hol lehet veled összefutni? :) Megírod privátban?
2018. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!