Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan készültök elötte?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan készültök elötte?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni az anál szexet. Szoktatok e előtte beöntést csinálni? Tágítjátok e előtte magatokat,ha igen mennyi ideig? Nem lesz kakis a pasi pénisze?
2018. aug. 20. 15:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és melyik póz a legjobb ra?
2018. aug. 20. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel van mikor szexelünk análisan. Szerintem felesleges bármilyen beöntés, elég ha aznapra megvolt a nagy wc. Tágításnak elég a férfi hímtagja, a lényeg abban van hogy sok-sok síkosítót használjatok. Erre a célra amúgy a babaolaj gél sokkal jobb mint bármi más :) Ami még fontos, hogy ha kellően lassan kezditek el, kivárva amíg hozzászoksz egy kicsit és finoman csináljátok akkor mindkettőtöknek felejthetetlen élmény lesz :) Volt, hogy kakis lett a vége egy kicsit, de egy szerelemre épülő kapcsolatban ez egyáltalán nem lesz ciki vagy bármi. Mi jót nevettünk rajta :)
2018. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és póznak pedig szerintem kezdetnek a legjobb amikor oldalt fekszetek és a párod a lábad között fekszik. Ha már megszoktad a dolgot akkor meg ahogy jólesik
2018. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régebben csináltam beöntést, mostanában nem mindig, és sosem volt emiatt probléma. Magamat nem szoktam tágítani előtte, azt a partnerem szokta az ujjával csinálni, az ujjazás előtt pedig a nyelvét használja. Azt nem lehet megmondani mennyi ideig mert kinek mennyi, idő a tágítás. Nekem sem egyforma idő, mire jol el tudok lazulni, mert az egy nagyon fontos tényező, hogy el légy lazulva. Mi óvszert szoktunk használni.
2018. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a síkosítás mindenképp kell! Nekem a legjobb póz ha bepucsítok előtte, és ugy teszi be, lassan finoman.
2018. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Épp azért érdemes beöntést csinálni előtte, hogy ne legyen kakis a pasi pénisze. Mellesleg én sokkal könnyebben el tudok úgy lazulni, ha tudom, hogy nem fog baleset történni. Ettől függetlenül ha félsz, használjatok óvszert, illetve gyógyszertárban 100 Ft körül kapható orvosi latex kesztyűt.


Nálunk a tágítás annyiból áll, hogy a szerelmem miközben a nyelvével izgat, először becsúsztatja az egyik ujját. Én pedig próbálok nem rászorítani az ujjára. Aztán két ujj, három... végül a pénisze.


Egyébként van jó néhány anális játékunk, ami nagyon bevált:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Beöntéshez pedig egy ilyen zuhanycsőre szerelhető fejet használok, nekem ezzel a legegyszerűbb:

[link]

2018. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kislagozzák a ganajt a lukból. Meg tágítják a fingót a dörrentőnek.
2018. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!