Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Már most ősszel (vagy már...

Már most ősszel (vagy már előtte is) készültök a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Hogyan?
2010. szept. 22. 03:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kigondolom, kit mivel lephetek meg. de ennyi, nem takarítok vagy ilyesmi. a menüt se állítottam még össze.
2010. szept. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, én általában karácsony előtt 1-2 héttel elkezdek gondolkodni kinek mit vegyek, aztán pár nappal ünnep előtt megveszem.. nálam ennyi a karácsonyra készülés..
2010. szept. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy nyitott szemmel járok, tűnődöm az ajándékokon (jó kis könyvvásárok vannak, ilyenkor nagy engedménnyel lehet megvenni az áhított darabokat), egyelőre csak az őszt élvezem.

Az igazi készülődés nálunk az Advent előtti utolsó hétvége, akkor kidekoráljuk a házat, kitalálom a menüket.

2010. szept. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Gondolatban már most a karácsony témáján lovagolok :) Egy-egy piros vagy karácsonyias díszdarabot már ilyenkor megveszek, majd később jön az ajándéktervezés, és az igazi bevásárlási korszak...
2010. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Engem valamikor október környékén elönt a karácsonyi láz, minden ajándékot kitalálok, csomó mindent megtervezek, aztán 2 féle folytatás van:


1. Legközelebb karácsony előtt 3 nappal jut eszembe, hogy a terv nem elég meg is kell venni/el kell készíteni, de már nincs rá idő.


2. Nem bírom ki karácsonyig, és az ajándékok felét megveszem és szétosztogatom, amolyan "csakúgy" ajándékonak :D

2010. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én készülök:

elkezdek gondolkozni, ki minek örülne a legjobban, beszélgetek mindenkivel és igyekszem úgy vezetni a beszélgetés fonalát, hogy kiderüljön, mit adhatnék neki - persze úgy, hogy ő ne vegye észre

mivel anyagilag nem állok épp a helyzet magaslatán, hónapokkal előtte teszek félre erre a célra

de a dekorációval, menüvel nem foglalkozom, azt majd a húgommal egyeztetve csináljuk a szüleimnél 24-én, vagy ha előbb sikerül leutazni, akkor akkor. Itthon csak max. pár díszt felrakok, de nem állítok fát vagy ilyesmi, azt majd csak ha babám lesz :)

2010. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Várom a karácsonyt, de még komolyabban ilyenkor nem gondolkodom rajta. Eddig egy ajándékötlet van meg! Sajnos a férjemmel mindig utolsó pillanatban kapkodunk!
2010. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly óta csinálom ezt, hogy már szeptemberben elkezdek gondolkodni egy személy ajándékán. De ez azért van, mert azt kb. novemberre meg kell vennem, és december elején feladni, mert Amerikába küldöm :) Úgyhogy már most is gondolkodom. :)
2010. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!