Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaza lehet a barátaimnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet a barátaimnak, hogy azért vagyok ingerült, mert még senki se dugott meg?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamom, hogy egy ideje ingerült vagyok, szóvá is tették páran. Akik közelálló barátok, tudják, hogy még szűz vagyok és azzal érvelnek, hogy semmi bajom nem lenne.


Én meg arra vetek, hogy mostanában több bosszúság ért.


22/L privit ne!



2018. aug. 20. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki másképp vezeti le a stresszt, de az tény hogy a szex miatti kielégüléstől boldogabb az ember, de ettől még nem old meg minden gondot. :) 28/F
2018. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Előbb juss túl a bosszúságaidon, kerülj magaddal egyenesbe. Ha ez megvan és szeretnél kapcsolatot, akkor keress párt. Előbb utóbb szűztelenítve leszel, ha eljön az ideje és Te is akarod.
2018. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem, ez inkàbb akkor van, ha szexelsz folyamatosan, de valamiért megszakad, és hosszú ideig nincs aki megdugna.

De, szűzként nem.

2018. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Tipikus pasi duma. Soha nem voltam még ingerült a "szexhiánytól". Attól már igen, ha úgy volt, hogy szexelünk, de a pasi röviddel előtte meggondolta magát én meg hoppon maradtam. De ez azért egészen más szitu.
2018. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Dolgoztam már nők között. Biztosan állíthatom, hogy a kielégítetlen nők ingerlékenyebbek, idegesebbek voltak mint a rendszeresen szexelők!
2018. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi honnan tudjuk? Ha jól érzed magad egyedül, akkor más oka van a feszült viselkedésednek.
2018. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Masztizás nem működik nálad?
2018. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

A szex egyik funkciója a feszültség (stressz) levezetése, de esetedben azért nem tudni, mivel nem ismerjük a habitusod.

Lehet alapvetően személyiségedből adódóan hirtelen reagálsz és előbb beszélsz mint gondolkodnál.

2018. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Igaza hát. Majd én megraklak. Ment privike. Háhá.
2018. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Meddig vársz ? 40 éves korodig ? 19-20 évesen már nagyon sok lány bepasizik, van aki sokkal előbb.
2018. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!