Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ilyen undoritoak a ferfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen undoritoak a ferfiak?

Figyelt kérdés
Mostanaban azt veszem eszre hogy egyre jobban undorodom szinte mindtol. A szemelyiseguktol. Hogy kepesek lanyokat ugy megnezni utcan koztuk engem is mintha csodat latnanak. Kocsibol kibamulva szinte tatott szajjal. Es egyebkent is ez a lanyokat nagyon durvan megnezes szerintem annyira de annyira taszito. Es eddig kb.ahany ferfival/fiuval talalkoztam mind csinalta. Megis miert? Nem lehet normalisan rapillantani valakire es kesz? Miert kell a lelket is kibamulni? Raadasul tobben ugy hogy melletuk van a parjuk/feleseguk. Szanalmas.
2018. aug. 20. 20:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
82%
köszönjük Emese
2018. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%

Bugyit is lenézik rólad nyugi


Nézd nézni szabad megfogni nem

Mindent a szemnek semmit a kéznek

A férfiak már csak ilyenek


24N

2018. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
73%

De alszent vagy😄

Ha a fiu nez meg egy lanyt ,ugy hogy van baratnoje az undorito,de ha egy lany csinalja ugyanezt az normalis.

Nekem is van baratnom,nem csalnam meg,de ha latok valamit ami tetszik akkor hadd nezzem mar meg. Nezni szabad,nem?

2018. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos ilyen a természet. Nekem is szokásom rajta felejteni a szememet csajokon. Ösztönös.
2018. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%

Ez még csak a jéghegy csúcsa. Kerüld az összeset, én is ezt teszem.

38F

2018. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Leszbikus e vagy?
2018. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
addig örülj ameddig néznek , mert ha rád se hederítenének akk az azt jelenti h ocsmány vagy.
2018. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, én is rendszeresen tapasztalom ezt, akkor is, ha térdig érő téli kabát és csizma van rajtam, tehát nem "pakolok ki" semmit. Mégis nagyon zavar az általánosítás. Nem minden férfi ilyen. Ha ez zavar, keress olyat, aki nem bámul nyálcsorgatva. Ha mindtől undorodsz mert néhány megbámul, akkor nem kell pasizni és kész.
2018. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el, akkor mennyire megnézzük a csajokat, amikor ők ezt nem látják!
2018. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Engem sosem zavart/zavar ha megnéznek, oda néz ahova akar, ezért nem undorító egy férfi sem. Aki gusztustalan megjegyzéseket tesz az viszont tényleg eléggé zavaró.

42/N

2018. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!