Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex új párkapcsolatban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már rossz élményetek ilyen szituációban? Sok évi együtt járás, együtt élés és együtt szexelés után milyen mással a szex? volt már veletek, hogy az új kapcsolatotokban nagyon nem volt jó a szex? Van aki visszasírja a régi párját?
2018. aug. 20. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

olyan 25 éves koromtól már letisztult és egyértelmű vágyaim,szexuális szokásaim voltak.

általában nem volt sok idő mire belejött ezekbe az új nő.

2018. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt! Sosem volt problémám a szexel, csinos vagyok, mindig könnyen felizgultak rám a pasija. Aztán amikor osszejottem a legutóbbi al, 5x probaltuk meg mert nem àllt fel neki. Nagyon kellemetlen volt mert nem voltam én sem ilyen helyzetben. Bármit csináltam nem ment. Ez 9 éve volt és most van egy közös babank és 3 éve a férjem. Idővel osszeszoktunk és kúra jó vele a szex;) egyszerűen izgult az elején!
2018. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán sosem volt gond az első szexxel egyik kapcsolatomban sem. Viszont a mostani páromnál volt.

Izgult és nem állt fel neki, de próbált maszatolni. Először úgyvoltam vele, hogy kicsi is neki, fel sem állt, hát így nem lesz jó, ebből nem lesz kapcsolat, mert nem tud kielégíteni blabla.

Adtam neki mégegy esélyt. Talán 2 hét is eltelt az első után. Sokat voltunk együtt, inkább lelki feltöltődés volt. Másodszorra úgy állt, hogy azthittem széttdurran a sok vértől. :D ja és hátulról, ha keményen dug, akkor szinte fáj, akkora van neki.

Szóval másodszorra már összejött és azóta is. :)


22/N

2018. aug. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
volt olyan már, hogy tomboló szex egy idegen lánnyal, semmi érzelem nélkül. nem volt jó, mikor már szeretet teljes szexhez vagy szokva
2018. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!