Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés
Egy jo baratunk (45F) ma eldicsekedett vele a tarsasagunkbol, hogy ugy fekudt le egy novel, hogy annak a gimis fia kozben ugyanabban a szobaban tartozkodott (elmeletileg aludt, vagy inkabb csak tettethette szerencsetlen). Mi elegge ledobbentunk ezen, hogy nem zavarta a szitu, sot..Beteg dolog ilyen helyzetben szexelni vagy mi reagaljuk tul? Szerinte csak irigyek vagyunk.

2018. aug. 20. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagány az anyuka.
2018. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez barnaeknal szokas h egy szobaba vannk a gyerekekkel mikor szex van
2018. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én lány vagyok, de én is szexeltem már úgy, hogy ott volt egy haramadik fél. Csak egy sztori, mindenki csinál hülyeségeket. Szerintem ezen nem kell kiakadni.
2018. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!