Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők, ti mit gondolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, ti mit gondolnátok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Össze kaptok egy kicsit a párotokkal. Egy hétig nem beszéltek, és az aki miatt volt a vita, egy nő. Egy hétig mindent likeolt a nőnél, de ahogy ti kezdeményeztétek a békülést, utána befejezte. Ja, és a lány fele annyi idős mint ő, az ő dolgait nézegeti, tetszik is neki a lány.
2014. márc. 28. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát... passz. Az ilyen kapcsolat elég komolytalan lehet, ha

1. nem tudtok megbeszélni még kis vitákat sem

2. a másik gyerekesen lájkolgat facebookon (mondjuk ezt nem tudom neked mennyire sértő, mert nekem nincs facebookom, meg a páromnak sem)



De én azért széjjel szívatnám a párom azzal, hogy ilyen kis csibére startol :D

(mondjuk én nem vagyok egy féltékeny típus, és erős kettőnk között a bizalom)

2014. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem össze veszéskor azt mondta, hogy nem érdekli... nem is ismeri a lányt, állítólag, de láttam, hogy minden nap minden dolgát likeolta csak annak a lánynak. elég ledér természetű képeket rakott fel magáról. lehet abban valami, hogy vágyakozik és meg akarja kapni őt?
2014. márc. 28. 09:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Az hogy lájkolja egy dolog, csak csorgatja rá a nyálát. Szerintem ezen ne kapd fel a vizet, beszéljétek meg mond meg neki hogy ez neked nem tetszik. Egy fele annyi idős lány nem kezd egy nála dupla annyi idős pasival.
2014. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pont mikor meg akartam vele beszélni a dolgot, akkor mondta, hogy nem érdekli, én meg felhoztam neki, hogy a lánya is lehetne, és ez már egy határ, főleg hogy a lány félmeztelen képeket is rak fel. A másik, hogy mikor szépen megkérdeztem honnan ismeri, először semmit nem mondott, utána, meg hogy az egyik barátja lánya... de könyörgöm, nincs is olyan nevű másik ismerőse. és kommentelt is az egyik képe alá, hogy mennyire gyönyörű...
2014. márc. 28. 09:20
 5/10 anonim ***** válasza:

És ha igen mit tudsz tenni? Feleslegesen töröd a fejed ilyen baromságokon. (még ha van alapja is)


A legtöbb amit tehetsz, hogy egy olyan párkapcsolatot alakítasz ki, ahol barátok is vagytok, nem csak szerelmesek. Ahol bizalmi elv alapján mindent meg tudtok osztani a másikkal rosszallás nélkül.


És akkor ezt is meg tudod vele beszélni. Sőt, ő mondaná el neked.


De ha az én párom mondaná azt, hogy tetszik neki egy ilyen lány (ok, meglepődnék, mert az ilyen kis ledér tinicsajokat alapból lenézni), de nem szólnék érte.

Hogy miért?

Mert velem is megesett, hogy mellette nagyon vonzott vagy tetszett egy pasi. És az életben még lesz is egy pár ember akik vonzani fognak. A kérdés inkább az, hogy ő hogy viszonyul ehhez a helyzethez? Kezd vele valamit, vagy hagyja szépen elülni a dolgot.


A hűség a fontos nem az kit kíván meg. Meg is fog még mást élete során, ha együtt öregszetek meg. De amíg hűen melletted marad addig nincs mitől tartanod. Ha elég felnőtt ahhoz, hogy ezt már tudja kezelni neked nem kell aggódni, és főleg nem kell, hogy kevesebbnek érezd magad, vagy azt hidd azért van mert tőled nem kap meg valamit.


Bízz benne, ha nagyon foglalkoztat a dolog, akkor őszintén barátian beszélj vele erről. Ne bántsd a véleményéért, az érzéseiért, ő is ember.


Lépned akkor kell ha megcsal vagy belebonyolódik a dologba.

2014. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös! Igen, ezt én is értem. És tisztában vagyok vele, csak akkor nem kellene hazudoznia, mert akkor másban is fog. És nem érzem azt, hogy neki pont ilyen nőket kellene likeolgatnia, jobb lenne ha csak megnézné és kész, de ilyenkor úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó neki sem külsőleg, sem a szexben, sem semmi másban... És eléggé önbizalom-kapcsolatromboló ezt látnom.
2014. márc. 28. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezd te az őszinteséget. Mond el mi a gondod, és miért bánt ez. És keresetek valami megoldást. Mond el hogy érzel.
2014. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pont ez az, hogy ezzel próbálkoztam múltkor, hogy ez nekem nem jó, nekem fáj, hogy ilyet csinál, és nem értem miért, magyarázza el, és szinte a lányt védte meg, meg hogy nem érdekli, de ha valaki nem érdekel, nem likeolgatok mindent nála...
2014. márc. 28. 09:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is: "Egy fele annyi idős lány nem kezd egy nála dupla annyi idős pasival."


Ez baromság, aki gyakorira jár az főleg tudhatná. Hisz itt minden 2. kérdés az, hogy 15 éves kislányok akarnak 30 éves pasikkal összejönni, szóval hülyeséget írsz. És ha már lájkolgatja is, akkor a pasi is benne lenne a dologban, a kiscsaj gondolom elég r.bancos természetű, ha félmeztelen képeket rakosgat fel magáról facebookra.


A kérdésre: elég gyerekes a párod, hogy így rendezi a vitátokat. Egy érett felnőtt amúgy sem kezdene nála feleannyi idős lányokkal, de láthatóan a párod szívesen megtenné, különben nem lájkolgatna, hisz ez a tetszés kinyílvánítása a mai világban.

2014. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
erről írok én is! én azt honnan tudjam, hogy pl. nem beszélnek-e cseten, vagy nem találkozgatnak? na meg a mai fiatal lányoknak pont olyan férfiak kellenek mint ő, akinek van egzisztenciája, nem olyan mint a fiatalabb generáció... én pl. nem likeolok férfi ismerőseim félmeztelen képeit, meg amúgy sem...
2014. márc. 28. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!