Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam neki előtte, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki előtte, hogy spriccelős orgazmusom szokott lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezd komolyabbra fordulni az ismerkedés egy sráccal. Az előző barátommal nagyon jó volt a szex, vele jöttem rá, hogy mire vagyok képes. Viszont ez kicsit el is veszi az önbizalmamat egy új kapcsolatra tekintve, mert nem tudom, hogy egy ilyen dolgot hogy érdemes közölni. Tudom, a legtöbb férfi örülne neki, de ha elmondom, és vele nem sikerül, akkor csalódást okozok. Ha meg nem mondom el, csak jön, akkor lehet megijed tőle, elvégre nem 1-2 cseppről van szó.


Lányok, nektek mi a tapasztalatotok?

23N


2018. aug. 21. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell előre elmondani. Nem hiszem, hogy lenne férfi, akit ne kellemes meglepetésként érne az ilyesmi.
2018. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire örülnének egy kancsó víznek az ágyukon :D
2018. aug. 21. 10:58
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Ne mond el. Én örülnék egy ilyen "meglepetésnek", mennyiségtől függetlenül.

Sőt...minden vágyam átélni egy ilyet.

2018. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

És utána mit csinálnál vele? Hajszárítóval szárítgatnád?

Nem akarok kellemetlenséget okozni a srácnak :/

2018. aug. 21. 11:05
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Nyugi a legtöbb férfi annek csak örül, ha szex közben jól össze pisiled magad ( mert az a mirigy téma hülyeség). Tízből kilenc legalábbis... ha pont azt az egyet fogod ki, akkor megmondod neki, hogy bocsi, nem tehetek róla....😀
2018. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell ezt konkrétan kijelenteni előtte, annyit megemlíthetsz közvetlen szex előtt, hogy kellene egy törülköző amit alád tudtok rakni, mert általában nagyon nedvesedsz.

És szerintem meg van oldva.

2018. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Figyu, az eljárás elég összetett és bonyolult. Fontos a megfelelő légkör és hangulat, nagyon fontos, hogy kettesben legyetek és ne hallja más a beszélgetéseteket, az sem baj, ha késő esti órákban ültök le és kezdtek neki, vagy azt is megpróbálhatod, hogy valamilyen elektronikus csatornát (Viber, FB Messenger stb) használsz a beszélgetés lebonyolítására. Fontos a megfelelő időzítés, a hangsúly, az arckifejezés. Szóval ott ültök egymással szemben vagy akár egymás mellett, esetleg fekszetek egymáshoz bújva, vagy csak úgy simán és akkor fogod és kinyitod a szádat, majd szavakat kezdesz formázni az ajkaiddal és felteszed a kérdést: "figyu te szereted, ha orgazmuskor spriccel a punci? ...mert az enyém ilyen." ...és igazából ennyi. Ha csak úgy simán felteszed a kérdést a fent leírt előkészületek nélkül (persze ne valami közös vacsorán a szülőkkel, ahol mindenki hallja), akkor is valószínűleg ugyanaz lesz a végeredmény: a pasid egy kissé meglepődve fog rád nézni, majd boldog mosoly tekintetében annyit fog válaszolni, hogy "NANÁ!!!"
2018. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem mondanám el a fiúk szeretik a ezt a fajta orgazmust. Nekem is ilyen van. Tapasztalatból írom ,hogy a partnertől és a szextől függ ,hogy kitudja e hozni belőled.. Lehet, hogy nem de ettől még lehet fenomenális a szex.

Ha mégis spriccelés orgazmusod lesz akkor se aggódj ha nem tetszik neki akkor így járt. Ha esetleg megjegyzés tesz ,hogy neki ez sok akkor ha elhitetted vele, hogy ő hozta ki belőled és te sem tudtad ,hogy erre képes vagy.. Hidd el dagadni fog a büszkeségtől.

40/ N

2018. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
ne mond el!
2018. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

#5

Örülök, hogy más is nevén nevezi a pisit. :D Az a nemtommilyen mirigy szöveg nettó baromság.

2018. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!