Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, általában melyik pózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, általában melyik pózban bírjátok a legrövidebb ideig a szexet és melyikban a leghosszabban? Hány perc volt a két pózban? Partnereteknek melyik szokott tetszeni?

Figyelt kérdés

Lányok is írhatnak, ha észrevettek ilyen tendenciát a partnereiken.


Kort és nemet is írjatok!


2017. nov. 9. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom,nincs partnerem.:D
2017. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kutyapózban, vagy fordított lovaglóban, nem sok idő még így, elélvez a párom, mert teljesen odáig van a fenekemért.


Én, szintén a kutyapózt kedvelem, illetve a "kombinált kényeztetés" közepette tudok, szinte pillanatok alatt elélvezni.

2017. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Legnehezebben a kutyapózt “bírom”, ezért ezt max 5-6 percig csinálom, utána pihenek vagy pózváltást kérek.


Utána a lovagló következik, ezt közepesen bírom, néha 15-20 percig is, de van, hogy 5 perc alatt ettől is kész vagyok.


Többnyire a misszionárius-típusú pózokat bírom a legjobban, illetve a kiskiflit nagykiflit.

2017. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
legrövidebb idő 3 perc 42 másodperc 55 század másodperc, leghosszabb 14 perc 28 másodperc 19 századmásodperc
2017. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hangulatfüggő, de kutyapózban bírom a legkevesebb ideig

nálam általában több póz van min 2-3 egy szex alatt, mert elég sokáig bírom, szeretem elhúzni, kiélezni

akár 1-1.5 óráig is

kinek melyik tetszik az partner függő, de volt akivel megfűszereztük egy kis plusszal a játékot :)


24F

2017. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kutya póz nekem is rövid ideig 2-3 perc max de van hogy 1.5

A lovagló jobb ott akar 10 perc is. Lehet hogy menne több de nem hiányzik és ott már párom se kívánja tovább igy nincs rekorddontesi kényszer.

2017. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Legtovább a lovaglóban bírom, 10-15 percig kb, a legrövidebb pedig a misszionárius nálam, az 5-6 perc körül szokott lenni. De általában több pózban is csinálom az aktuális partneremmel.
2017. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ja 24F
2017. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
misszionáriusban gyorsan-
2017. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
24/N. Én kifejezetten utálom ha egy pasi 1.5 óráig izzad rajtam. Egy 10 perces aktív együttlét százszor jobb, mint az unalomba és fájdalomba révedő több órás maszatolás... bár gondolom férfiak egójának jót tesz.
2017. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!