Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kívánom a szexet, de a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom a szexet, de a páromat nem. Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vonz szexuálisan, sőt taszít. Így nem tudok élni, de elhagyni vagy megcsalni se akarom, még ha lenne is rá lehetőségem. (Van gyerek, közös anyagiak, emberileg is jól kijövünk... ) Viszont fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy szex nélkül éljem le életem hátralevő részét.

2018. aug. 21. 16:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Te vagy a kapcsolatban a melyik fél?
2018. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több részletet írni. Ismerkedni se. Csak érdekel, mások hogy oldhják ezt meg.
2018. aug. 21. 16:11
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan.


Egy kolléganőm fogalmazott ugy, hogy “kb minden férfit kívánok, kivéve a férjemet”


Ő azt a megoldást választotta, hogy leszokott a szexről.

2018. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3

Szép kilátások...

2018. aug. 21. 16:14
 5/22 anonim ***** válasza:
Mi oka lehet, hogy nem kívánod őt? Nem lehet rajta változtatni? Vagy csak egyszerűen meguntad? Korábban gondolom működött a dolog.
2018. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

A legjobb ha elhagyod. Ne legyèl nyuszi, ha akarsz szexet de nem akarod megcsalni ès nem kìvànod màr akkor el kell hagynod.

Nincs màs megoldàs. Szar kifogàs a gyerek meg az anyagiak...

Egy erős, èrett nő egyedül is kèpes megàllni a làbàn.

Esetleg mèg megpròbàlhatod azt is hogy kommunikàltok, változtattok bizonyos dolgokon hogy ùjra meg legyen a szikra. De az ìràsodbòl az jön le hogy te ezt màr nem akarod....

2018. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mégis hogy jöttetek össze, ha a te szavaiddal élve taszít téged? Az elején még ez nem volt zavaró?
2018. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Velem is volt ilyen, hogy a ferjemet egyaltalan nem kivantam es utana lett szeretom
2018. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok vele. Attól is kiráz a hideg ha megérint vagy szexuálisan közeledik. Emberileg nagyon jó de szexuálisan nem akarom. Eleinte segédeszközök voltak, majd szerető. 35/N
2018. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is ez volt

Sok vita volt köztünk ez miatt

Végűl kiraktam

Én egy pasinak se fogog vergődni hogy dugjon már meg végre

Fejem tetejére is állhattam volna nem akart Szexelni

Mert Ő mindig fáradt pedig aztán Neki a kicsinkkel se kellet nagyon törődnie

24N

2018. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!