Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mitől lehet, hogy régen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy régen órákig bírtam, most pedig 2perc alatt elmegyek?

Figyelt kérdés

Az első barátnőmmel pár hónapig jártunk és sosem tudtam elélvezni, tényleg volt, hogy másfél óráig tartott az aktus és nem mentem el. A masztujrbálás is kínkeserves volt, nagyon sokáig tartott, volt hogy egy óráig.


A mostanival is ilyen volt az első alkalom, neki furcsa volt, nekem már megszokott. Viszont mikor másodszor találkoztunk 4x is elélveztem, kb 2perc alatt mindig.


Azóta ha maszturbálok se bírom, csak kb 1percig, ez nagyon ijesztő.


Van valami módszer, hogy ne legyek gyorstüzelő és tovább bírjam?

Előjáték van, az aktust szeretném elhúzni



2018. aug. 21. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dogosebb az uj csaj? Bevallalosabb a szexben? Altalaban ezek szoktak lenni az okok, foleg az utobbi... (talan fontosabb meg az elsonel is)
2018. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sokkal bevállalósabb és rutinosabb mindenben. Lehet tényleg ez az oka :) Csak eddig még sosem kellett kalkulálnom azzal, hogy hamar elmegyek, nehezen fogom vissza magamat..
2018. aug. 21. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor meg is van az ok :) Majd megszokod, nyugi! Tenni nem lehet ellene semmit, sokat kell szexelni (de tenyleg :D ) hogy szokd az uj ingereket. (ertem ezalatt a vizualis, verbalis ingreket is, nem csak magat az erzest)


Par honap es megszokod, ha nem is lesz annyira hosszu, de valszeg beall egy 15-20 percre.


Amugy latjatok lanyok, itt az elo pelda, hogy mit "vallt ki" egy bevallalos csaj a fiukbol :)

2018. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennek nincs köze a csajhoz, ez fejben dőlt el, és valszeg a korlátod ami eddig vissza tartott is mentális volt és valahogy sikerült áttörnöd ezt
2018. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!