Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha valaki könyörögne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki könyörögne nektek hogy vegyétek el a szüzességét akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Főleg ha egy aggszűz könyörögne. 26F

2018. aug. 21. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám,szánalmas.
2018. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Velem volt egyszer ilyen...

Elsőre szimpi volt a pasi, már az elején leszögezte hogy még szűz (szintén 26 éves volt) és ez engem egyáltalán nem zavart, igazából nem is érdekelt. Elvégre nálam a szex nem az első szempont.

Szóval ismerkedtünk egy ideig, kb. 2 hétig, majd kezdett furán viselkedni, konkrétan zaklatni kezdett.

Amikor hajnalban mentem dolgozni, ő kint állt a házunk előtt, mondván látni akart mielőtt melózni megyek...

És a munkaidőm végén is mondta a biztonsági őr hogy egy csávó kint áll és engem vár...

Aztán olyan is volt hogy mondtam hogy a barátnőimmel megyek kávézni, erre megjelent a kávézóban és még ő volt felháborodva hogy nem akarok vele lelépni, hanem maradnék a barátnőimmel...

Mindenki nyugtatgatott hogy csak nagyon kedvel, meg ez normális, de végül saját magamra hallgattam és szakítottam vele mert nekem ez fura volt.

A szakításra csak annyit mondott: "Légyszi legalább a szüzességemet vedd el, könyörgöm!"

Na ekkor lett a világ legszánalmasabb lúzere a szememben.

Kiröhögtem és mondtam neki hogy növesszen tököt aztán keressen egy hozzá illő lányt.

2018. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, hogy férfiként írok. Nekem volt egy nagyon jó barátom, akivel aztán már egy idő után nem volt közös témánk, és el is távolodtunk egymástól. Folyton nőt akart, de mostanra már 26 vagy 28 éves, nem is tudom pontosan, és még mindig szűz. Nagyon szigorú szabályrendszer szerint élt, és soha nem volt benne semmiben, ami ezt megszegte volna. Akivel éppen összejött volna, az éppen nem volt jó, és nem is használta ki, hogy legalább dugjon egyet.


Szóval csak annyit tudok neked mondani, hogy azért nincs nőd, mert nem akarod, hogy legyen. Ilyen egyszerű. Felesleges ide feljönni, és kérdezgetni. Menj ki, és élj!

2018. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Hogy lányok nem könyörögnek hogy vegye már el valaki a szüzességüket...

Egyből lecsapnék a lyukasztásra! :D

2018. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hivnam a rendoroket, hogy zaklat egy bolond
2018. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne lesüllyedned arra a szintre...
2018. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

És ha ezek után megkapnád,férfinek éreznéd magad?

Leszarom hogy és-el nem kezdünk mondatot.

Bravo.Pontozz le mint egy légy.

45F

2018. aug. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen. De nemet mondtam.

Számomra nagyon visszataszító ha egy pasi elkezd könyörögni a szexért.

22/N

2018. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyörgés helyett még az is jobb, ha elmész egy prostihoz. Még úgy is ezt mondom, hogy nőként, alapjáraton ennek abszolút nem vagyok a híve. Az viszont minden, csak nem férfias, ha szexért kezdesz könyörögni, az már tényleg nagyon gáz.
2018. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha könyögögne tuti nem. Ha megtetszik, akkor persze.

De ha találkozgatunk, elvagyunk, kedves, előzékeny és mindent megtesz érte majd megkér rá, lehet úgy is belemennék, hogy nem képzelek el vele mást.

2018. aug. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!