Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban megérzi a nő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban megérzi a nő, ha egy férfi 5-6 órán belül ejakulált?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy meg tudná mondani, hanem tudat alatt. A testbeszédből, a megváltozott viselkedésből, a kibocsátott illatanyagok, hormonok összességéből.


Amikor ezt érzik a nők viselkedése közömbösebb, elutasító, kevésbé segítőkész (akár egy hivatali ügyintézésnél), viszont ha a férfi egy jó ideje nem ejakulált akkor ez érződik rajta és sokkal jobban alakulnak a dolgok. Talán valami evolúciós dolog lehet, hogy érzi a nő a férfin, hogy az potens és alkalmasabb a megtermékenyítésre.


Függetlenül párkapcsolatoktól, monogámiától, pusztán a tudat alatti a valós életre gyakorolt hatásai által. Nem is arról van szó, hogy szex lesz a vége, mert sok találkozás van nap mint nap és általában nem az a vége :)


2018. aug. 23. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Én azt tapasztaltam hogy ha sokáig nem voltam nővel akkor nagyon nehezen jött össze hogy partnerem legyen. Mintha senkinek nem kellettem volna.

Amikor viszont több nővel is lefeküdtem párhuzamosan akkor szinte mint a mágnes, tapadtak rám a nők. Volt hogy egy nap 3 nővel is dugtam. Mintha érezték volna egymást és rivalizálnának.

2018. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az egy másik hatás lehetett :))
2018. aug. 23. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha nem mostad meg rendesen illetve nem tiszta ruhát húztál akkor át tud ütni a ruhán a jó erős feromonos faasz szag

De ha zuhanyoztál alapos kuki mosás illetve tiszta tuhabemű mindenből akkor nem érzi meg

Kivéve ha akció lenne és nem úgy kezdesz állni mint amit megszokott

Abbol lehet tudni hogy vagy kiverted vagy nővel voltál

Rosszabb esetben pasival


24N

2018. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Te semmit nem értettél az egészből.
2018. aug. 23. 13:03
 5/13 anonim ***** válasza:

általában: NEM


ha hirtelen jön a pasinak a kielégülés és a csaj előtte is és utána is látta, csak közben eltűnt 5 percre, akkor lehet észreveszi


ha a pasi hetekig nem sült el, akkor azt is lehet észreveszi


de tapasztalatom, hogy a nők nem nézik, nem keresik a jeleket és néha ott van az orruk előtt, mégsem látják őket

2018. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az orgazmus közben és után megváltozik számos hormon mennyisége, köztük a boldogsághormonoké is. Ezt érezhetik meg a nők.

Azt tapasztaltam hogy a hosszabb kerékpározás miatt megváltozott hormonszintet is megérzik a nők. Például a határtól Bécsbe érve csak úgy tapadtak rám a szebbnél szebb lányok. Ha vonattal voltam ott, tehát ha nem változott meg a hormonháztartásom akkor nem tapasztaltam ezt.


Ha valakit érdekel, ide másolom azt a pár mondatot amit az idők során különböző helyekről ollóztam össze:


Orgazmus közben endorfin, szerotonin, dopamin és oxitocin szabadul fel.

Az oxitocin a szerelem érzésének kialakításán kívül az alvást is elősegíti.

A kémiai másnaposságot a csúcspontnál hirtelen megemelkedő, majd lezuhanó dopamin nevű hormon szintje okozza.

Minél magasabb a szervezet dopaminszintje, annál erősebb a szexuális vágy is.

2018. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy meg tudja-e mondani, hanem hogy a jeleket veszi tudat alatt, aminek hatására az ő viselkedése is más lesz. Ha megkérdik nem tudja megmondani, de nem is ez a kérdés.
2018. aug. 23. 13:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki sokáig nem szexel, az sokkal ingerültebben közeledik a partnere felé, kevésbé türelmes. A nők ezt érzik egy férfin, pontosabban azt érzik, hogy ingerült. Az a férfi aki napi szinten él szexuális életet sokkal nyugodtabban kommunikál a nőkkel, magabiztos, és ez vonzza a nőket.
2018. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Olyasmire gondoljatok, mint amikor megérzik a kutyák és a lovak, hogy a gazdájuknak milyen kedve van. Nem az a lényeg, hogy kiszagolják a sperma szagot.


Kicsit hülye hasonlat, de ez jutott eszembe :)

2018. aug. 23. 14:31
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 éppen ez az, hogy ellenkezőleg. Társadalmilag meg ha megkérdezed persze, türelmes pasit akarnak, de az ösztönök szintjén egy potens kemény férfit aki megteszi amit kell.


A kakas pl. nem kérdezi meg a tyúk akarja-e, teszi a dolgát és a tyúk nem ellenkezik, viszont ha a kakas tesze-tosza, akkor azt nem hagyja magára mászni, vagy ha túl sok tyúkra esik egy kakas az megviseli mentálisan, fizikailag és termékenység szempontjából is.

2018. aug. 23. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!