Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt ciki megmondani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ciki megmondani egy fiúnak akivel szexkapcsolatban vagyok? 21/L

Figyelt kérdés
Amikor találkozunk észre vettem hogy nem fürdik meg mert a nyaka sós, tehát izzadt. Viszont a pénisze jó illatú és tiszta, tehát azt megmossa, de a szappant nem mossa le róla rendesen és annyira szappan íze van hogy néha már marja a torkom. Ezt ciki megmondani, hogy mossa le a szappant alaposabban a péniszéről?

2018. aug. 22. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire gyér a választék a férfiak terén, hogy kényszerű vele maradnod?
2018. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fürdesd meg te! Állítsd be a zuhany alá és mosd meg őt szappannal!
2018. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 lehetne nekem 100 másik is, de vele a legjobb
2018. aug. 22. 17:43
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Annyira tipikus... izzadt, büdös, igénytelen, de neked az kell mert vele a legjobb. :DDD
2018. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmentek együtt zuhanyozni és már ott elkezded izgatni, és észrevétlenül leöblíted neki. Ha meg macerás, simán megmondod, hogy figyelj ez van. Ha ezen megsértődik, akkor ne is bánd. Ha nem tud valaki rendesen megfürdeni ennyi idősen, akkor az az ő baja. Kedves legyél, ne bunkó.
2018. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Szexkapcsolatban nem kell tapintatoskodni, mondd meg neki, hogy irány a fürdőszoba.
2018. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen melegben hamarabb megizzad az ember teste mint odalent. Szóval én abból, hogy sós a nyaka nem következtetnék arra, hogy nem fürdik. A szappan kérdés meg nem mindegy, hogy rendes szappannal, vagy ilyen folyékony tusfürdővel teszi. Mert utóbbiból van olyan, hogy 5 percig öblíted és még mindig érezni rajta.

De szerintem simán meglehet ezt mondani óvatosan. Kicsit biztos zavarni fogja belül, de ha normálisan adod elő, akkor nem fog belőle ügyet csinálni

2018. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm is szokta mondani, hogy kicsit szappan íze van a péniszemnek, pedig én alaposan át szoktam mosni. Nem tudom, ez lehet az adott szappan hibája. Talán a te partnerednél is hasonló dolog áll fent. Szerintem beszélj vele erről.
2018. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, egy szexkapcsolat attól, hogy szexkapcsolat, még beszélgetni lehet és alapvető dolgokat meg lehet beszélni.

Amúgy én is fürdök minden nap rendesen, mégis sajnos ilyen melegben megizzadok, pláne a hónaljam egy ilyen téren érzékeny terület, mert ott izzadok a legjobban, pedig nő vagyok és izzadásgátlót is használok, de nagyon izzadós típus vagyok. Az meg, hogy szappaníze van, az meg pláne nem ad okot arra, hogy azt feltételezed, hogy nem fürdik. Lehet azért érzed olyan intenzíven rajta, mert pont azelőtt fürdik le, hogy veled találkozna.

2018. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Vele a legjobb!? Mert még nem ismertél meg engem.
2018. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!