Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztek “szégyent” vagy vmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztek “szégyent” vagy vmi ilyesmit hogyha orál közben hamar elmentek?

Figyelt kérdés

A barátom “tiszta hülye”, tudom nem kellene ilyeneket mondanom rá, de megbeszéltük és ennek ellenére itt szanakozott h mennyire nagy baj ez..... történt ugyanis h kb egy hónap után tudtunk talizni, és mivel megvan, ezért először rá ültem és a nadrágon keresztül felállt farkán mozogtam úgy h végül elélveztem. Utána orálisan kényeztettem de mondta h nagyon lassan csináljam, ennek ellenére kb a 3 húzás után kilőtt a szamba. Erre elkezdett szánakozni h régóta nem voltunk együtt stb.... mondom tudom és nincs semmi baj, de utána sem hagyta abba, és még ma is mondogatta, h ez tök ciki.

Nem tudom h ti hogyan vagytok vele, de nekem pl egyáltalán nem baj ha ha hamar elmegyek mikor nyalnak. Vagy pl szex közbe.... neki valamiért cikis. Beszélgettem erről más pasikkal is, mármint arról ha vki 2 perc alatt elmegy, és egytől egyig azt mondták h cikis. A nőknél pedig nem az. Ha hamar elmegy valaki, akkor mégegyszer meg kell próbálni, nekem ez a véleményem :)


2018. aug. 23. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van. Ez szerintem sem agysebészet. Aki nem tud egymás utánba elmenni az úgy sem megy el hamar. Én elé gyorsan el tudok menni, de ilyen még sosem volt, hogy hozzáérnek és elsülök, meg húznak rajta kettőt. Orál közben meg soha nem mentem még el. Sose csinálták jól és elég ideig, hogy úgy elmenjek. De ha ilyen lenne, akkor azt bizton nem érezném cikinek. Pláne a te esetedben, ahol más úgy se lehetett volna. Volt, hogy 3 perc alatt elmentem néhányszor életem során, de többségében előre szóltam, hogy ez lesz. Így nagyon nem szabadkoztam. Kb. 3x volt, hogy sejtettem, hogy nem fogom tudni sokáig visszatartani, de azért nem gondoltam, hogy 3 perces lesz. Akkor elejtettem néhány mondatot és ennyi volt. Cikinek cikinek éreztem, de sokáig mentegetőzni még cikibb szerintem.
2018. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy cikinek érzi/érezzük, hiszen meg akarunk felelni, azt akarjuk, hogy minél jobb legyen a másik félnek is.
2018. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!