Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok is, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok is, akik tényleg élvezik, ha egy pasit "kihasználhatnak" szexuálisan?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk szexuális tárgyként, szolgaként "alkalmazzák", érzelmek nélkül, puszta élvezetükre. Vagy minden csajnak alap, hogy ehhez is érzelmek kellenek? Egyáltalán, minek beleszeretni egy szexrabszolgába? :)

2018. aug. 24. 08:24
1 2
 1/15 StevenUp ***** válasza:
100%

Felénk nincs ilyen sajnos de a legtöbb amúgy is csak szájhős :D

Teszi az agyát hogy ő mekkora domina aztán elfekszik az ágyon mint az Alföld és kb ugyanannyit mozog :D

Nagyon kevés valódi olyan lány van aki tényleg csak egy élő vibrinek használja a pasit mert egyik sem olyan bevállalós vagy bátor... :)

2018. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1.: hát ez inkább szomorú....
2018. aug. 24. 08:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, nekem van ilyen ismerősöm.
2018. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én azt szeretem ha engem használnak ki. N
2018. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4:

Az is érdekes játék.... :D


De az alapkérdés úgy volt, hogy ugye "csak" a élvezet kedvéért, vagy kizárólag párkapcsolaton belül :)

2018. aug. 24. 09:56
 6/15 A kérdező kommentje:
3.: mármint "úgy" ismerős, hogy személyes tapasztaltból tudod róla?
2018. aug. 24. 13:21
 7/15 A kérdező kommentje:
4-est miért nulláztátok le???
2018. szept. 1. 11:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Vannak.
2018. szept. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Vagyis olyanok akik érzelem nélkül lefekszenek bárkivel aki megtetszik nekik? Vannak.

De az hogy mennyire ribizli az illető,vagy mennyire domináns, két teljesen különálló dolog.

2018. szept. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9.: Pontosan. És én a dominánsakról beszélek.


(A ribizlik különben sem élvezik alapvetően)

2018. dec. 3. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!